reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Aj tam szalejecie ;) jeden komplecik tylko a tyle ślicznych ciuszków było. Ja też mam jeszcze dostać od koleżanki ale jej córa urodziła się w grudniu więc typowo letnich ubranek na swojego maluszka nie dostanę.
 
Zakupy śliczne!!! Gratki!!! :-)

gosiaczek :tak: karuzelka fajna!!! Ja mam taką zwykłą nakręcaną z canpola po Julci, ale po urodzeniu pewnie zamówię coś na pilota bo ta gra chwilkę i znów trzeba nakręcać...:baffled:
 
Zakupy śliczne!!! Gratki!!! :-)

gosiaczek :tak: karuzelka fajna!!! Ja mam taką zwykłą nakręcaną z canpola po Julci, ale po urodzeniu pewnie zamówię coś na pilota bo ta gra chwilkę i znów trzeba nakręcać...:baffled:

No właśnie my też mamy po moim Alexie taką zwykłą nakręcaną i to był niewypał bo kiedy skończyła grać Alex się denerwował i jak podchodziłam aby znów nakręcić to raz że hałasowałam to jeszcze niepotrzebnie Go rozbudzałam ( a włączaliśmy ją głównie przy wieczornym zasypianiu) więc szybko ją zdemontowaliśmy z łóżeczka i tak sobie leży i się kurzy gdzieś na strychu.
Jeszcze szukamy jakiegoś fajnego leżaczka z funkcją huśtawki bo po moim synku sprzedałam nie spodziewając się że tak szybko Natalia zrobi nas dziadkami.
 
Dziewczyny zakupy super.Ja też kupiłam te pampersy premium care newbor i za 39.90 w doz.pl bo z kartą dla mamy i maleństw miałam rabat.Wiec na początek użyję ty pampersów a później spróbuje dade z biedronki.

Mam do was pytanie jaki kupujecie lub kupiłyście smoczek uspokajający bo sama nie wiem co wybrać.
 
co do smoczka ja bym chciala takiego jak sutek kobiecy:tak:Moja siostra ma poszukac we Wloszech bo u nas takich nie widzialam:no: Dla Misi mielismy z TT i jej pasowaly:tak:
 
reklama
Do góry