reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cięcie cesarskie na życzenie

Chodze prywatnie do ginekolog, a i tak mi powoedziala, ze na zyczenie nikt mi cesarki nie wykona, tym bardziej w znieczuleniu ogolnym. Tylko zaswiadczenie wlasnie od psychiatry o tokofobii mogloby zalatwic sprawe.
 
reklama
Z każdym lekarzem jesteś w stanie sie dogadać żeby było cc. Nie martw sie akurat o to[emoji173] idziesz do psych i dostajesz zaświadczenie o tokofobii. To wyczerpuje temat


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem o tej tokofobii, bo o tym mi wspomniala ginekolog, natomiast jest u mnie drugi problem, gdyz mam kregoslup w koszmarnym stanie, zmiany zwyrodnieniowe itp. Czytalam, ze nie mozna wtedy znieczulenia podpajeczynowkowego zrobic tylko narkoze, a tytaj ginekolog mi powoedziala, ze na to zaden lemarz nie podzie, bo narkoze tylko w stanie zagrozenia zycia robia i ze i tak mi zrobia podpajeczynowkowe. Czyli mam ryzykowac, a poznoej noe wiem jezdzic na wozku, bo cos pojdzie nie tak? Dobija mnie ta nasz sluzba zdrowia:-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Katga bez przesady ze narkoze robia tylko przy zagrozeniu co ta lekarka opowiada...u mnie w szpitalu anestezjolog sie pytal jakie bym wolala czy dam rade w kregoslup, bratowa miala tak samo i wolala narkoze..poza tym jesli masz jakies zmiany idziesz do neurologa i on Ci zaswiadczenie daje ze nie mozesz miec w kregoslup i tyle..nikt nie bedzie sie wbijal w kregoslup jezeli moze to zaszkodzic ..

010igov35ye70zfx.png
 
Katga bez przesady ze narkoze robia tylko przy zagrozeniu co ta lekarka opowiada...u mnie w szpitalu anestezjolog sie pytal jakie bym wolala czy dam rade w kregoslup, bratowa miala tak samo i wolala narkoze..poza tym jesli masz jakies zmiany idziesz do neurologa i on Ci zaswiadczenie daje ze nie mozesz miec w kregoslup i tyle..nikt nie bedzie sie wbijal w kregoslup jezeli moze to zaszkodzic ..

No ja mam nadzieję. Muszę się najpierw skonsultować z neurologiem. Niestety, ale wiadomo jaką jest nasza państwowa służba zdrowia.
010igov35ye70zfx.png
 
Na życzenie to z tego co wiem tylko prywatne kliniki :) Poszukaj jakieś w internecie, myślę że w Trójmieście powinna się jakaś znajdować.
Wiem wlasnie, ze prywatne robia bez problemu. Tylko, ze mnie na prywatna nie stac. Mieszkam pod Warszawa porod w jednej z prywatnych klinik w Wawie kosztuje 12000.
 
Wiem wlasnie, ze prywatne robia bez problemu. Tylko, ze mnie na prywatna nie stac. Mieszkam pod Warszawa porod w jednej z prywatnych klinik w Wawie kosztuje 12000.
Musisz mieć wskazania do cc .


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 26t4d [emoji594]
 
reklama
Wiem wlasnie, ze prywatne robia bez problemu. Tylko, ze mnie na prywatna nie stac. Mieszkam pod Warszawa porod w jednej z prywatnych klinik w Wawie kosztuje 12000.

W Katowicach na Łubinowej robią min. prywatnie na życzenie ale to chyba 7000zł kosztuje (z Warszawy to trochę daleko, ale taniej)
 
Do góry