reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
No zobacze co to bedzie bo pilozna tez niby powiedziala ze bedziemy sie czesciej widywac na pierwszej wizycie bylam w 11 tygodniu teraz mam koniec 14 a termin nastepnej wuzyty na 7 lipca u polozbej no a na 11czerwca usg znowu . A ty mialas mozw taka konsultacje u lekarza ? Co tam bylo na niej?
 
Tak miałam...jak zawsze sprawdzaja mocz I ciśnienie,tak jak zawsze przy wizycie u położonej,lekarz pyta jak sie czujesz,ale chyba zadaje pytania w zaleznosci od indywidualnych potrzeb. Sprawdza bicie serca,mierzy brzuch. Omawia z Toba ryzyko...Nic wielkiego. Ja takie konsultacje miałam co 6 tyg.
Z polozna najpierw co 6 potem co 3 a teraz mam co dwa tyg.
 
Aha no to dobrze uspokoilas mnie narazie to co wiem to ze bede miec cesarke i to juz pewne a po za tym jeszcze noe mam tej ksiazki ciazowej tylko kartki z usg . A gdzie mieszkasz w Uk i w ktorym tygodniu jestes michadia ? Ja jestem z Bradford
 
Książkę powinna ci założyć na pierwszej wizycie położna. Dostaniesz też formularz który wypelniasz I wysylasz I przysla ci kartę dzieki której wszystkie leki na recepte masz za darmo I uslugi dentystyczne podczas ciazy i potem przez rok po urodzeniu. A badanie krwi już ci robili? Jestem w 30 tyg. I mieszkam w hrabstwie Essex w Brantree to okolice Chelmsford Clacton on Sea :-)
 
Tak krew pobrala ale ksiazki nie dala moze teraz w lipcu zrobi ta ksiazke .oj to ja zazdroszcze ci tez juz bym chciala byc w 30 tygodniu ;)
 
W sumie miałam dwa badania krwi. Powiem Ci ze strasznie to leci nim sie obejrzysz bedziesz w trakcie porodu ..ale nie moge sie doczekac kiedy zobacze moje maleństwo :-)
 
reklama
hey jestem mamusia w dodatku teraz ciezarowa jestem w 32tyg ciazy i mam corcie 6letnia mieszkam w polnocnym londynie sa tu jakies mamuski? czy tu zawsze taka cisza? pozdraiwam:-)
 
Do góry