reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

hej ciezarowki!

gratulacje dla rozpakowanych I powodzenia dla tych u ktorych porod tuz tuz :)

lilith gratulacje wiadomosci ze bedzie synek :)

troche zaniedbuje forum niestety dzieciaki choruja, na zmiane albo obydwoje naraz :((( powoli mam dosc, niech juz te chorobska sie skoncza!
 
reklama
Dziewczyny za tydzien mam wizyte u gp pierwsza ,, to on kieruje na pierwszy scan ?? Czy do midwife a pozniej ona ?? Jak bede u niego to zacznę 9 tydzien
 
Dexter??? Nie!!! Ja tak chciałam bardzo mi się podoba od wielu lat. Mi się dobrze kojarzy ale właśnie mój nie chciał bo coś tam. Ale imię swietne. I tak mamy córeczki więc by sie zmarnowalo nie użyte a więcej juz nie planujemy.
Spójrz na kartę od usg tam masz wszystkie dane i pomiary i bedziesz wiedziała co zmierzyli. Podali ci date porodu z usg?
 
Juz prawie wszystko gotowe, ale roboty w domu zawsze jest przy 2 dzieci, do tego teraz maja wolne od szkoly to sie nie nudze. Mam duzo skurczy i duzo leze. Mam nadzieje ze wytrzymam do daty ale czasami tak mi ciezko ze wolalabym juz urodzic. Nocka dzis masakryczna dopiero zasnelam przed 6 rano. Stres daje znac o sobie.
Nasz synek bedzie mial na imie Louis :), mi sie podobaja ang. imiona. Corcia ma na imie Lily. A syn mial byc Casper, jest Kacper bo urodzil sie w pl.
Agatakat zycze zdrowka dla dzieciaczkow.
 
U nas pierwsza wizyta jest w gp. Potem czekasz na list z data spotkania z polozna. Pozniej znowu list z data na scan do szpitala.
 
Jak widac, bywa roznie...
Ja pare dni po tym jak sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy zadzwonilam do przychodni - i kazali mi sie od razu umowic z polozna...
Mialam z nia spotkanie w 7 tyg. Jakos w zeszlym tyg. dostalam list z wizyta na scan w 12 tyg.
Teraz leci mi 9 .tydzien, a ze w niedziele lece do PL, to zamierzam tam sobie zrobic pierwszy scan ;-)

mamusia29 wyglada,ze mamy termin blisko siebie ;-) Ja mam na 27.09, ale wydaje mi sie,ze bedzie pazdziernik (oboje moich dzieci urodzilo sie po terminie;-)). Wydaje mi sie,ze dosc pozno masz 1. wizyte, jesli jeszcze bedziesz czekac na spotkanie z midwife...No chyba,ze lekarz od razu kieruje na usg....a to pierwsze usg prenatalne najlepiej zrobic miedzy 11t6 a 13t6.
 
Masz racje, w pierwszej ciazy na polowkowym kobieta wylaczyla juz aparature i gdybysmy o plec nie zapytali to by nie powiedziala. Jak zapytalismy to wlaczyla jeszcze raz i nam pokazala siurka :) ja tak czytam posty na sierpniowkach i dziewczyny pisza o sprawdzaniu kosci nosowej i przeziernosci karkowej. Zastanawialam sie czy oni tutaj cokolwiek o tym mowia bo z pierwszej ciazy nie pamietam...

Hej Mamabazylia,
Tak tutaj robią podobno nawet bardziej dokładnie niż w Polsce- tak powiedział mi polski gin.
Ale ja miałam robione w Polsce bardzo dokładnie (aż wydawało mi się przesadnie ;) ), prywatnie, natomiast zaraz po powrocie do UK miałam termin w szpitalu w Londynie i tutaj... powiedziałabym że wymierzyli jeszcze bardziej szczegółowo niż pani doktor w Polsce.
 
Cześć mamuśki ... Jak sie dzis czujecie ?? Ja dzis mam wolne bycze sie czekam na męża i zaraz zabieram sie do robienia pyz z mięsem ... Oczywiście dzis nieodbylo sie bez porannych wymiotów a tak ok ......?
 
reklama
Do góry