reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witajcie kochane!

lilith gratulacje!!! malutki jest przekochany ahhhh :sorry::sorry::sorry:

towicz zdrowka dla Maxia, myslalam o Was!!!

jak sie cieazrowki czujecie?? :-) widze ze forum tetni zyciem.

U nas wszystko ok, czasu nie mam na nic :confused2: pewnie sie powtarzam, ale nie spodziewalam sie ze z dwojka bedzie tyle zamieszania. Mlody nadal sie cycusia, wczoraj mialam kryzys bo przez wychodzace gorne jedynki pogryzl mnie :baffled: plakalam razem z nim i mialam w glowie mysli ze odstawiamy sie.. poki co brniemy dalej, mlody jest bezsmoczkowy i jest troche problemow z usypianiem bez cycusia :baffled: Okresu nadal nie mam, co tez juz zaczyna mi dokuczac. Czuje sie taka spuchnieta jakas :baffled: no to sie wyzalilam :-) aha czemu na wszystkie kobiety dziala karmienie piersia na zrzucanie kg a na mnie nie dziala :happy:?? ewenementy z nas.

Pozdrawiam Was wszystkie, bede wpadac od czasu do czasu podczytac co u Was. My nasza produkcje zakonczylismy, wieciej fasolinek nie spodziewamy sie :tak:
 
reklama
Lilith moje gratulacje :)
Ja mam do was kolejne pytanie dziewczyny. Dzisiaj byłam u położnej w przyspieszonym trybie bo plecy zaczęły mnie boleć i to nie na dole ale wyżej. Już kiedyś miałam wysunięty dysk i teraz ból jest bardzo podobny tak więc dostałam skierowanie na fizjoterapie. Ale nie to jest ważne. Za każdym razem co pewnie znacie położna mierzy brzuch ( raczej macice) za każdym razem miałam trochę więcej niż powinnam.Ale dziś na 30 tydzień miałam 33 cm ( 3 cm za dużo) i dostałam natychmiastowe skierowanie na scan ktory o dziwo już jutro mi zrobią. Czy któraś z Was miała coś takiego ? Cukrzyce mi badali już i z krwi i zdjęcie oka miałam robione wiec raczej to wykluczają. Na prywatnym skanie 4d powiedziala pani że dziecko jest duże...wiec czy moze to być pomyłka w obliczeniach i w sumie mogę być np. w 33 tygodniu ? Czy coś jeszcze może się okazać ? Troche sie martwie i będę znowu cała noc dumać ....
Miała któras z was taki skan wielkościowy ? ze tak powiem ? i czy na tym scanie potwierdza mi płeć ?

Problem u mnie w tym że ja przy PCOs brałam Clomid 3 cykle i w/g ostatniej miesiaczki to ja powinnam być już w 36 tyg. a w/g scanu ktory mi tu zrobili ( w 12 tyg) jestem teraz w 30 tyg. Czy te scany sa wiarygodne na tyle ze nie mam sie martwic ze mocno w razie czego przenosze ?
Mam metlik w glowie .
 
Ostatnia edycja:
Celine I jak po tym scanie?
Mi lekarka mierzyla tylko raz I sie nie zgadzalo o 1 cm. I termin mi zmieniali. Z om Niby na 08.08 z usg w 9 tyg ze na 5 a potem uznali, ze jednak na 3. Az tydz.roznicy.
Napisz prosze, czy Wszystko ok I jak sie czujesz.
 
czesc.
Przepraszam ze dopiero odpisuje jakos tak gniazdko sie facetowi zachcialo wic i ciagle cos.
Wiec na tym skanie powiedzieli ze wszystko jest w porzadku, dziecko jest odpowiedniej wielkosci , pomiary robili i wszystko ok. Polozna pozniej jeszcze raz mierzyla brzuch i juz byl tylko 1 cm wiecej nie 3 cm....
Clomid bralam i w/g tego i miesiaczki ostatniej to ja powinnam juz chyba rodzic :) Ale mysle ze jednak te USG jest bardziej wiarygodne. Ciaza w moim przypadku to taki troche maly cud :)))
Teraz 34 tydzien ... czuje sie coraz ciezej i wiecej spie i mniej mi sie chce :) A na dodatek czekam na decyzje o maternity juz ponad miesiac ....
pozdrawiam was.
xxx

ps. jestem prawie zdecydowana na porod w wodzie .... czy ktoras z was ma taki za soba ? Czy ktoras z was masowala krocze w celu rozciagniecia i byc moze unikniecia pekniecia przy naturalnym porodzie ?
 
Cześć Celine:
Ja tez brałam CLOMID przez trzy cykle bo mam PCOS :-) i na szczęście po dwóch poronieniach sie udało:-) masz mały na usg jest większy o tydzien, ale lekarka mi powiedziała ze nie ma sie czym martwić. Prywatnie mi ciaze prowadzi bo niestety jestem po przejściach i angielskim lekarzom nie wierze :-) jestem w 38 tygodniu i to nasze pierwsze dziecko:-) z jednej strony jestem przerażona myślą o porodzie z drugiej bardzo szczęśliwa i nie moge sie doczekać kiedy bede miec go na rękach :-) duzo zdrowka zycze i pozdrawiam :-)
 
Czesc dziewczyny! Czy ktoras z Was chodzila tu na Jakie's zajecia przygotowujace do porodu? To moja puerwsza ciaza I zastanawiam sie, jak to wyglada I czy warto. Ile godzin trwaja takie zajecia I ile w sumie tych zajec jest?
 
magda super ze się udało :)
Właśnie prawie każda sasiadka mnie zaczepia i pyta czy bede miala blizniaki bo niby brzuch taki duzy. Jezeli chodzi o centymetry to tez mam juz tylko 1 cm wiecej czyli rowniez jakby tydzien dalej. Nic zobaczymy. Przerazona jestem porodem rowniez , chyba kazda kobieta sie boi i to jest normalne. 13 pazdziernika moja polozna wyslala mnie do szpitala na badania czy moge w razie potrzeby przyjac epidural. W wodzie nie mozna ale gdybym jednak wolala wyjsc z tej wanny i wziac epidural to mi sprawdza czy w ogole moge. :) Miala to ktoras z was dziewczyny ? Ciekawa jestem co to za badania beda.

Indi ja 1 pazdziernika ide do szkoly rodzenia. Polozna mnie zapisala. Sa to dwa dni po 1 godzinie zajec. Czyli w sumie 2 godziny. :)

pozdrawiam
 
Hej Dziewczynki;) Celine tak sie zastanawiam co za badania robia na ten epidrual? Mi nic nie wspominali, ale to moze dlatego ze nie planuje go wziac. Mi zostalo tylko 8 dni do terminu, siedze jak na szpilkach i juz bym chciala:) normalnie te ostatnie dni dluza sie na maxa.
 
reklama
renisus
ja w sumie sama na to naprowadzialam. Poniewaz mam problem z plecami i dlatego tez chcialam w wodzie rodzic. Ale moja polozna zaczela mnie jednak namawiac na epidural :szok: no i jakos tak doszlo do tego ze wyslala mnie na badania. Zobaczymy
W ktorym szpitalu bedziesz rodzila ??
 
Do góry