reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

dziewczyny a co ze szczepionką na grype?? chca mnie jutro zaszczepic. Jestescie na tak czy nie? nie wiem co o tym myslec, w Polsce przeciez sie nie szczepi ciezarnych....
 
reklama
hej dziewczyny ja tak sie troche wtace miedzy was i mam pytanie dotyczace jak wyglada mniej wiecej zycie w angli z dzieckiem , moja dobra znajoma chce tam teraz wyjechac razem z dzieckiem do swojego chlopaka on tam jest chyba 3 miesiace dopiero dzidzia bedzie miala 6 miesiecy i jak to wyglada jezeli chodzi o szczepienia o ubezpieczenie , ona sie tak porywa zeby tam jechac a sama nie jest pewna jak to tam wyglada a od niej facet jest no powiedzmy bardzo fantazyjnym w opowiadania czlowiekiem :/ on mysli ze kupienie kojca dla malej a pozniej mleka to wszystko:( moze cos powiedziec na temat zycia tam o opiece medycznej ( oni nie zbyt znaja jezyk praktycznie w ogole go nie znaja) moja znajoma nawet niewie jak bedzie ubezpieczona:/

Jak facet pracuje to ubezpieczy sie z dzieckiem pod niego. Do tego moze sie starac o benefity. Wazne ze pracuje legalnie.:tak:
 
Kari21 możesz porozmawiać z położną za wszystkimi za i przeciw. Dziewczyny teraz proponują wszystkim ciężarnym również szczepienie na krztusiec z powodu ostatnich częstych zachorowań noworodków 10 niemowląt w UK umarło przez tą okropną chorobę.
 
madlen mi przez krótką chwile podawali oxy jednak musieli odłączyć kroplówkę bo serdzuszko małej bardzo skakało, w ostateczności (w przeciągu 2 godz) akcja sama się rozkręciła, dostałam silniejszych skurczy i urodziłam bez wywoływania
kari ja bym się nie szczepiła na grype (nie wierze w skuteczność tej szczepionki) a tym bardziej w ciąży
 
moja znajoma w ciazy tez dostala list,ze moze sie zaczszepic na grype,ale rowniez odmowila. ja sama chyba bedasc w ciazy nie zdecydowalabymj sie na taka szczepionke
 
reklama
Czesc Dziewczyny
Mam do Was pytanie czy ktoras z Was miala do czynienia z dr Krystyna Tajchman z zielonej przychodni na Greenwich? Mieszkam w okolicy Maidstone jestem w 6 tyg ciazy I wlasnie zaczelam troche krwawic. Zapislalam sie do niej na czwartek. Warto w ogole probowac z nhs jesli ciaza taks wczesna? Z tego co wiem nic nie zrobia. Jakie sa Wasze doswiadczenia? Pozdrawiam
 
Do góry