reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Lilith bardzo ciepły jest ten śpiworek?
Ja planuję w kocykiem przykrywać. Aczkolwiek dawno nic nie kupowałam dla Hani, że chętnie bym ruszyła znowu na zakupy :zawstydzona/y:

Beemik ładna ta lampka. Bardzo mocne światło daje?
Ja mam zwykłą przy łóżku i zastanawiam się czy nie daje jednak zbyt mocnego światła, zobaczymy jak dziecko w nocy będzie reagować, najwyżej będziemy szukać czegoś innego ;-) ;)
 
reklama
Beemik ładna lampka:) My też mamy projektor na sufit ale nie tak ładny:)
Przy łożku na razie będzie zwykła lampka, a później się zobaczy. Mam taką z ikei co daje mało światła raczej.
Bettina ten śpiworek jest polarowy, wydaje się całkiem ciepły, ale na tyle żeby przydał się wiosną a nie tylko zimą.
 
Ja tez mam lampke z Ikei, ale draznilo mnie zbyt jasne swiatlo i dlatego kupilam ta z chicco i ona wlasnie daje takie delikatniejsze swiatło, ze w nocy widać, ale nie razi w oczy. Jak juz pisalam zmienia kolory-jest zielone, fioletowe, niebieskie i chyba biale albo zółte swiatło. Moze dlatego tak przytulnie sie wydaje? I automatycznie sie wyłacza po jakis 10-15minutach. No chyba, ze muzyczka gra to wtedy moze troche dluzej, ale tej opcji jeszcze nie wyprobowalam ;-)
 
Moj monitor oddechu
 

Załączniki

  • 1454598451596.jpg
    1454598451596.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 191
Pewnie śpiworek bardziej przyda się do wózka niż fotelika bo w samochodzie to i tak ciepło więc ostatecznie dziecko się odkrywa więc na wiosnę akurat :blink:
 
Ostatnia edycja:
Bettina ja mam po starszej bardzo podobny, ma wbudowane wibracje. Tylko ja zdemontowałam pałączek po tym jak dwa razy dziecko uderzyło się w głowę przy wyjmowaniu z bujaczka.
 
reklama
Do góry