reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny dacie radę, na pewno!!!! Wspomnicie moje słowa ale wiem że jest bardzo ciężko. Nie wahajcie sie brac sertraliny....to naprawdę nieszkodliwy antydepresant. W ciazy bralam tez hydroksyzyne i niekiedy xanax a z dzieciaczkiem jest wszystko ok. Czasami śmieje sie ze Macius jest tak pogodny dzieki tym poprawiaczom nastroju:)))))
 
reklama
Dodam ze od 3 mca nie karmie piersia bo mialam kryzys nerwicowy i musialam wspomoc sie xanaxem i uznalam ze lepiej odstawic go od piersi ale i tak mialam baaaardzo malo pokarmu wiec zrobilam to bez wyrzutów sumienia.
 
Dodam ze od 3 mca nie karmie piersia bo mialam kryzys nerwicowy i musialam wspomoc sie xanaxem i uznalam ze lepiej odstawic go od piersi ale i tak mialam baaaardzo malo pokarmu wiec zrobilam to bez wyrzutów sumienia.
Hej justi[emoji16] moja córeczka ma już 5miesiecy 25maja się urodziła. W sobotę wyszedł jej pierwszy ząb [emoji16] karmię piersią i jestem tylko na melisie[emoji16] ogólnie nie jest źle,ale zdarzają się dni nerwicowe, wrzesień był ochydny, syn do pierwszej klasy i stres jak to będzie, najgorsze to jak się budziłam i czułam jak mi serducho zaczyna walić...
Pozdrawiam

DARIA
 
Czesc wszystkim przepraszam ze tak zadko sie odzywam, ale mdlosci mnie wykanczaja[emoji87][emoji87][emoji87][emoji87]. Kurde ja nie wiem jak te kobiety w ciazy umalowane, ubrane super i tryskajace sexapilem to robia[emoji23]. Jesli chodzi o sprawy nerwice od ostatniej wizyty u gin jest duzo lepiej. Moze dlatego ze zobaczylam to malenkie bijace serduszko...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
justi86: Pokazałaś mi światełko w tunelu :) wsparcie osoby, która nas rozumie bo sama przez to przeszła jest bezcenne.
Monika.o: Bierzesz dalej hydroksyzine? Jak się czujesz?
 
Dziewczyny dacie radę, na pewno!!!! Wspomnicie moje słowa ale wiem że jest bardzo ciężko. Nie wahajcie sie brac sertraliny....to naprawdę nieszkodliwy antydepresant. W ciazy bralam tez hydroksyzyne i niekiedy xanax a z dzieciaczkiem jest wszystko ok. Czasami śmieje sie ze Macius jest tak pogodny dzieki tym poprawiaczom nastroju:)))))
Czesto brałas hydroksyzine?
 
justi86: Pokazałaś mi światełko w tunelu :) wsparcie osoby, która nas rozumie bo sama przez to przeszła jest bezcenne.
Monika.o: Bierzesz dalej hydroksyzine? Jak się czujesz?
No biore.. Brałam czasami nawet 3 dziennie, dzisiaj pierwszy dzień bez staram się powoli odstawiac bo naprawdę juz 1,5 tygodnia brałam codziennie czasami nawet 3 razy wczoraj mialam gorszy dzień wzielam 2 razy dzisiaj postaram się bez bo troche mimo wszystko się boje...
 
Czesc wszystkim przepraszam ze tak zadko sie odzywam, ale mdlosci mnie wykanczaja[emoji87][emoji87][emoji87][emoji87]. Kurde ja nie wiem jak te kobiety w ciazy umalowane, ubrane super i tryskajace sexapilem to robia[emoji23]. Jesli chodzi o sprawy nerwice od ostatniej wizyty u gin jest duzo lepiej. Moze dlatego ze zobaczylam to malenkie bijace serduszko...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze parę tygodni i bedziesz piekna umalowana i tryskajaca sexapilem niech ci tylko mdłości przejdą i pierwszy trymestr minie :-)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny. Przed ciążą leczyłam się na nerwice lękową z atakami paniki, do tego myśli natrętne ogólnie książkowy przypadek. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży odstawiłam leki, to było ok 3 miesiące temu, a z dnia na dzień jest coraz gorzej:( Zastanawiam się, ile jeszcze wytrzymam i czy to był dobry pomysł, czy to ciągłe napięcie nie zaszkodzi bardziej niż leki.
 
Do góry