reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
Miku sobie wybrał laufrada
1544662833

ewentualnie ten:
stThumbnailPlugin.php

Do tego koniecznie pistolet co błyska i hałasuje bo chce być żołnierzem i podpalać samochody. Od razu przy tym ostrzega " będę niegrzeczny".:-p*

Serio. To chyba mogę po prawie 3 latach zdecydować, ze jest z pod znaku Bliźniąt a nie Byka ( urodził się w dniu przejściowym).

Bzika dostaję przy tych laufradach bo jak mi się coś podoba to drogie a (względnie) taniemu jakoś nie ufam.

* nad pistoletem niezwykle ubolewam. Tyle gadania, tłumaczenia, pokazywania fajniejszych zabawek i wszystko to jak krew w piach. :no:
 
szopek fajny ten 1 :D ja też nad takim się zastanawiałam, ale rozmawiałam z sprzedawcą i powiedział że dzieciaki kosmiczne prędkości rozwijają na tego typu pojazdach :p i jakoś się waham...
 
Oglądałam na you tubie. Zawrotne owszem ale czy mogę liczyć , ze na rowerze bedzie jeździł wolniej?
To będzie trening i dla rodziców i dla smyka. jak widzę cos takiego:

[video=youtube;l4GlQG_4udo]http://www.youtube.com/watch?v=l4GlQG_4udo&feature=related[/video]

to mam ochotę nie kupować.

ale np. Miku chce, żeby mu włączać ten film i twierdzi, ze to on na rowerze
[video=youtube;zCFaFpGwo60]http://www.youtube.com/watch?v=zCFaFpGwo60[/video]
:-D

[video=youtube;ja8O7T9Hg34]http://www.youtube.com/watch?v=ja8O7T9Hg34&feature=related[/video]

ja chcę, żeby
miał pompowane koła,
hamulec,
regulowane płynnie siodełko i kierownicę,
był lekki około (4 kg)
nie chcę żeby miał ogranicznik w kierownicy, błotnik, stopkę, szmery bajery:dry:
 
minka my z wyglądu mieliśmy tai sam jak ten w grochy, tylko bez tej kokardy ale Michał się do niego władował, zarwał i trzeba było wywalić
 
Chcę kupić Zuzce rowerek na urodziny i coraz bardziej zastanawiam sie nad tymi biegowymi co kupowałyście , powiedzcie mi jak sie sprawdzaja ,smigaja wszystkie bez problemu.
Miałąm w sumie kupić taki zwykly ,śliczny ,ładny ale po tym co czytam na necie to pomału powątpiewam bo nie wiem czy dam rade pchać rower wózek i nie daj Boże tachać tyle kilo z wózkiem bo nie wiem czy Zuza da rade pociągnąć sama na tych doczepianych kólkach jak z tym jest jak macie te normalne rowerki?
 
reklama
Sylwia, u nas rowerek biegowy na razie popadł w niełaskę, choć na razie nie było wiele okazji do jeżdżenia ze względu na pogodę. Iga wsiada na niego i niemrawo idzie nogami po ziemi, ale cały czas trzeba ją asekurować bo przewraca się na boki, bo zapomina, że nogi mają być szerzej. A jak najedzie sobie na stopę, to koniec jeżdżenia na 15 min i znów potem na 30 sekund wsiada. Także u nas jest więcej noszenia rowerka.
 
Do góry