reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
Dita godzine temu jak tu bylam to wlasnie tak sobie o Tobie myslalam, czemu nic nie piszesz. Telepatia. Mam nadzieje ze nie urazilam. Ja tez sie nie wypowiadam bo mam zwykly wozek wielki do poruszania sie tutaj po padokach wokol zamku, jak kon mi go obsmaruje nie bedzie zal. A drugi jezdzi w samochodzi i jest to spacerowka z wpinanym fotelikiem. Noe byl w planach, ale nawet mojemu menowi bylo za ciezko targac fotelik do sklepu, nawet z nasza kruszynka :-D
 
Spoko pingwinek. Po prostu mam najtańszy wózek wielofunkcyjny za 500zł, spacerówkę parasolkę za 140 zł, leżaczek - nosidełko pożyczone i fotelik z biedrony za 99 zł.

Jak oglądam te wozki z kilka tysięcy to po prostu od razu widzę nasz samochód....:eek:

Nie dla mnie te progi cenowe.
 
A wlasnie nic nie napisalam, ale fajny ten fotelik do auta. Niby z Biedrony, ale certyfikaty bezpieczenstwa spelnia, na rok ma gwarancje wiec git.
 
Ja też z niecierpliwością czekam na przesyłkę piratki dla Mikołaja i jakoś doczekać się nie mogę :wściekła/y:

a co do wózków - już gdzieś umieszczałam fotki mojej spacerówki ( Implast_Driver 3XL ) - jest fajna , bo oparcie się reguluje i ma pasy i nie jest wcale taka ciężka i montuje sie w obydwie strony !
Jak bym teraz wybierała wózek to zwróciłabym uwagę na to , czy raczka się przekłada -bardzo przydatna funkcja !:tak: , której niestety nie posiada nasza bryczka .
 
reklama
Dita doskonale Ciebie rozumiem i gdyby nie te 2000 co je dostałam za urodzenie Miniutka, to też jeździłabym jakimś zwyklakiem jak z Lilem:-)

Roni buzz jest ok i fajnie się prowadzi:-), ale teraz pewnie brałabym musty Kici, ale jak tam uważasz;-), właśnie dla tej płaskości o którek Kasia wspomina przy rozkładaniu, a to baudzo ważne:tak:

Kasia fajna gracco:tak:

Sugar ten twin jest superancki:tak::-)

Kicia rewelacyjny komplecik:tak::-) i cena tez super:-)
 
Do góry