reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
asienka:) jesteś pewna że to są objawy przed@ a może ona jednak nie przyjdzie??;-)
Hehe ja już się nie nastawiam prawie dwa lata co miesiąc byłam w ciąży:baffled: i wszystkie miesiace przepłakane ale teraz staram się na nic nie nastawiac bo to za bardzo boli:-(
Noooo ale nie powiem jakby sie udało to skakałabym chyba do nieba:-)
No więc póki co nastawiam się na @;-)
A Ty kochana jak tam staranka?
pozdrawiam
 
reklama
Hehe ja już się nie nastawiam prawie dwa lata co miesiąc byłam w ciąży:baffled: i wszystkie miesiace przepłakane ale teraz staram się na nic nie nastawiac bo to za bardzo boli:-(
Noooo ale nie powiem jakby sie udało to skakałabym chyba do nieba:-)
No więc póki co nastawiam się na @;-)
A Ty kochana jak tam staranka?
pozdrawiam
ja wiem asienka że to bardzo boli jak co miesiąc niestety trzeba się rozczarowywać, my z M staramy się od ponad roku i dwa razy się udało i tak jak mówisz skakałam z radości do nieba ale potem było rozczarowanie. Pierwszy raz zaszłam w ciąze po drugiej IUI ale poroniłam bardo szybko a drugi raz to właśnie 4 miesiące temu, była to ciąża pozamaciczna. Co miesiąc mamy nadzieje że to właśnie teraz się uda i wierze że tobie dopisze szczęście i pewnego razu zobaczysz dwie kreseczki a ta cholera@ nie przyjdzie:tak:. A powiedz czy lekarz podejrzewa co może być u ciebie przyczyna że się nie udaje z dzidzią??
Ja mam bardzo nieregularne cykle i trudno jest mi mniej więcej ustalić w którym dniu będzie jajeczkowanie ale mam nadzieje że za jakieś półtora tygodnia zaczne działanie z M a potem będziemy czekać na efekty:-)
 
ja wiem asienka że to bardzo boli jak co miesiąc niestety trzeba się rozczarowywać, my z M staramy się od ponad roku i dwa razy się udało i tak jak mówisz skakałam z radości do nieba ale potem było rozczarowanie. Pierwszy raz zaszłam w ciąze po drugiej IUI ale poroniłam bardo szybko a drugi raz to właśnie 4 miesiące temu, była to ciąża pozamaciczna. Co miesiąc mamy nadzieje że to właśnie teraz się uda i wierze że tobie dopisze szczęście i pewnego razu zobaczysz dwie kreseczki a ta cholera@ nie przyjdzie:tak:. A powiedz czy lekarz podejrzewa co może być u ciebie przyczyna że się nie udaje z dzidzią??
Ja mam bardzo nieregularne cykle i trudno jest mi mniej więcej ustalić w którym dniu będzie jajeczkowanie ale mam nadzieje że za jakieś półtora tygodnia zaczne działanie z M a potem będziemy czekać na efekty:-)

Kurcze Myśa strasznie mi przykro że straciłaś ciąże:no: Teraz bede trzymac za Ciebie mooooocnnnoo kciuki:tak:
Tak wiem co mi dolega, jak chcesz to możesz poczytac na wątku który założyłam "endometrioza a zajście w ciąże" tam opisałam moją "historie" :zawstydzona/y: na staramy się.
Bierzesz luteine i clo bo mi luteinka bardzo wyregulowała cykle teraz mam tak co 31 dni a wcześniej to masakra przychodziła jak chciała czasami nawet dwa razy w miesiącu:wściekła/y:
A tak wogóle to czujesz jajeczkowanie? bo ja tak, poprostu mnie tak boli ze nie moge chodzic:-)
buzka:)
 
Kurcze Myśa strasznie mi przykro że straciłaś ciąże:no: Teraz bede trzymac za Ciebie mooooocnnnoo kciuki:tak:
Tak wiem co mi dolega, jak chcesz to możesz poczytac na wątku który założyłam "endometrioza a zajście w ciąże" tam opisałam moją "historie" :zawstydzona/y: na staramy się.
Bierzesz luteine i clo bo mi luteinka bardzo wyregulowała cykle teraz mam tak co 31 dni a wcześniej to masakra przychodziła jak chciała czasami nawet dwa razy w miesiącu:wściekła/y:
A tak wogóle to czujesz jajeczkowanie? bo ja tak, poprostu mnie tak boli ze nie moge chodzic:-)
buzka:)
to ja zaraz zajrze na ten wątek i poczytam sobie, słyszałam że to nic ciekawego ta endometrioza ale wiem też że dziewczyny zachodzą w ciąze , nawet moja kumpelka teraz zaszła w ciąze i to chyba za 3 podejściem tak więc głowa do góry:-)
Ja nie biore luteiny tylko CLO i mastodynon, on jest bez recepty ale powiem ci że mi pomaga, niby nic takiego ale uregulowywuje mi powoli cykle i uspokaja bo to też z nerwów bierze sie ta podwyższona prtolaktyna.
Tak ja czuje jajeczkowanie, pobolewa mnie brzuch, mam obolałe same brodawki i dostaje wysypki na dekolcie (to dziwne ale akurat w czasie jajeczkowania mam kilka dni kropeczki a potem same znikaja)oprócz tego wiadomo śluz płodny, mam nadzieje że i tak będzie w tym miesiącu:-)pozdrawiam
 
asienka poczytałam twoj wątek, bardzo jest mi przykro, ta endometrioza daje wam sie we znaki i utrudnia starania ale są dziewczyny którym sie udaje i tak jak tam piszą ważna jest psychika. Ja myśle że ktoś kto tak pragnie maleństwa jak my to na nie zasługuje i Bóg ześle je nam:tak: Nie jesteśmy same z tymi problemami, jest mnóstwo małżeństw starających się więc prędzej czy pózniej się uda, wiem to na pewno ;-)
 
cześć a u mnie dzisiaj plamienie i spadek :( jak nic jutro będzie @
mmm szkoda że nie udało się tym razem ale trzeba wierzyć i próbować po raz kolejny;-) męża do łóżeczka i szaleństwo hehe ale nie wolno myśleć też cały czas :uda sie czy nie, uda czy nie!!!!!!!!!!!!!!: Trzeba też czerpać przyjemność z tych przytulanek bo jak my jesteśmy pod presją to nic z tego nie bedzie:no: pozdrawiam
 
dostałam duphaston na wywołanie okresu? lekarz przed zapisaniem recepty robił mi usg i ciązy nie stwierdził (ok. 40 dc), dzis mija 60dc i 10 dni od odstawienia duphastonu a okresu nadal brak, czy długo powinnam jeszcze czekac?
 
dostałam duphaston na wywołanie okresu? lekarz przed zapisaniem recepty robił mi usg i ciązy nie stwierdził (ok. 40 dc), dzis mija 60dc i 10 dni od odstawienia duphastonu a okresu nadal brak, czy długo powinnam jeszcze czekac?
powtorz test czytalam ze po odstawieniu maks 14dni powinna pojawic sie @
u mnie pojawila sie juz po 3 dniach
Trzymam kciuki;-)
 
reklama
witam się z wami kochane... nie udzielam się zbyt często ale zaglądam do was często i mocno trzymam kciuki.... U mnie nie długo powinna przyjść@.... dziś 22 dc... ten czas tak powoli leci... hmmmm ... no to tyle po skrócie co u mnie... Witam serdecznie nowe dziewczyny.. Dobrze że jesteście bo ten wątek odżył a przecież jesteśmy tutaj po to by się wspierać;-);-);-)

ps. nie mam objawów ciążowych ani na zbliżającą się @... nawet cyce mnie nie bolą.... mam tylko wrażliwe na dotyk sutki ale to tak zawsze przed @..
 
Do góry