reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
dziewczyny, mam brac duphaston do 25 dc a jesli bede go brala troche dluzej, tzn az do terminu @ to cos sie stanie.....???? bo boje sie ze jak jest tam fasolka to moze sie cos zadziac zlego bo mam bardzo silne ataki bola podbrzusza i nie wiem co sie dzieje....
a moze wlasnie to ten lek tak dziala????
 
a może wcale nie przyjdzie?? testowałaś już?

Nie, jeszcze nie testowałam i chyba powstrzymam się do niedzieli, jeśli nie przyjdzie @ ... a z resztą zawsze przychodzi, więc teraz pewnie też :-(

dziewczyny, mam brac duphaston do 25 dc a jesli bede go brala troche dluzej, tzn az do terminu @ to cos sie stanie.....???? bo boje sie ze jak jest tam fasolka to moze sie cos zadziac zlego bo mam bardzo silne ataki bola podbrzusza i nie wiem co sie dzieje....
a moze wlasnie to ten lek tak dziala????

Ja biorę luteinę. Duphaston ma chyba podobne działanie. Zaczęłam brać 2 dni po owu i biorę do czasu dostania @. No chyba, ze nie przyjdzie to na podtrzymanie ciąży będę go brała przez pierwsze miesiące. Tak mi poleciły 2 gin, ale wiem że większość dziewczyn bierze tylko 10 dni.
 
matruśka duphaston nie moze zaszkodzić fasolce bo przepisują go na podtrzymanie, wiec może tylko pomóc, akle jeśli go będziesz brała dłużej faza lutealna moze sie przedłużyć
Klaudyna trzymam kciuki :)
 
Witam Was dziewczynki:-D
U mnie @ rozkreciła sie na dobre,wiec teraz czekam na kolejne staranka:tak:
No coz ,widocznie tak miało byc...

Mam do was takie pytanko:BO czytałam ze przy clo owulka moze byc wczesniej,czyli jak bede brała w 3-7dniach to kiedy mozna sie jej spodziewac???:confused:
 
cześć dziewczątka, mam pytanie, ja to cholera zawsze mam pecha i akurat jak za kilka dni mam mieć jajeczkowanie to ja się rozchorowałam, biore antybiotyk (mogą go brać kobiety w ciązy) i teraz nie wiem co zrobić????!!!! Czy darować sobie ten cykl czy jednak działać. Wiem że w czasie choroby szanse że się uda maleją ale jeśli owulka przyjdzie za jakieś 4 dni to ja mam nadzieje że będę się już lepiej czuć. Co mi radzicie:confused: Tak czekałam na te dni a tu znów pod górkę:-(

Witam Was dziewczynki:-D
U mnie @ rozkreciła sie na dobre,wiec teraz czekam na kolejne staranka:tak:
No coz ,widocznie tak miało byc...

Mam do was takie pytanko:BO czytałam ze przy clo owulka moze byc wczesniej,czyli jak bede brała w 3-7dniach to kiedy mozna sie jej spodziewac???:confused:
suzi 1ja też myślę że testy będą najpewniejsze a słyszałam też że CLO niszczy śluz i utrudnia przeżycie plemnikom ,czy wy też to słyszałyście??;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh i przyszła cholera jak co miesiąc:no: czy ona mnie kiedyś opuści? mam nadzieje że nie dopiero w wieku przekwitania?:baffled:
Myśa działaj nie ma co:tak: a może się uda?
Klaudyna Teraz ja trzymam za Ciebie , zresztą jak zawsze;-)
 
mysia mi się wydaje, ze w czasie choroby jest łatwiej z tego względu, że organism jst osłabiony, broni się przed chorobą i ma mniej sił, żeby bronić sie przed zagnieżdżeniem, ale to tylko moje zdanie
 
reklama
No własnie jak to jest z tym sluzem????
Kurde moj M ma słabe nasienie :baffled::szok:To prawda ze CLO osłabia tez chłopaków:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::szok:
 
Do góry