reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ewka poważnie masz mokro hehe po siemieniu lnianym ??? Ja też pije rano na pusty żołądek bo miałam z nim problem a jest podobno bardzo dobry na jelita i układ trawienny ale nie wiedziałam że też działa na śluz, aż musze zwrócić uwagę. A jak często go pijesz w ciągu dnia??
pije raz dziennie zalewam wrzatkiem siemie przykrywam talerzykiem i pozniej wyjadam te glutki:baffled::-D i nawet mi smakuje hihihih
aha ja mam w ziarenkach
 
reklama
no nawet to nie jest takie złe, troszke konsystencja jest nieciekawa przypomina kisiel ale da sie wypić, nie wiedziałam że ma jeszcze takie działanie. Dziewczyny czy was przed owulką kują jajniki, czy możę macie jakieś inne objawy??
 
no nawet to nie jest takie złe, troszke konsystencja jest nieciekawa przypomina kisiel ale da sie wypić, nie wiedziałam że ma jeszcze takie działanie. Dziewczyny czy was przed owulką kują jajniki, czy możę macie jakieś inne objawy??
ja powinnam dzis albo jutro miec owulke bo drugi dzien z rzedu wyszedl mi test pozytywny ale wczoraj cisza nic nie bolalo za to dzis:baffled:
bol lewego jajnika promieniuje az do pachwiny
bol w krzyzu tez po lewej stronie, wzdecie, napiecie w podbrzuszu:baffled:
Mam nadzieje ze peknie na usg w 10 dc byly dwa pecherze na lewym 14mm a na prawym 10mm od 16dc mam brac utrogest przez 10 dni no ajak sie nie uda to zaczne 17 cykl i dostane clo:-(

P.s lekarz mi tak przewidzial owu
 
ja powinnam dzis albo jutro miec owulke bo drugi dzien z rzedu wyszedl mi test pozytywny ale wczoraj cisza nic nie bolalo za to dzis:baffled:
bol lewego jajnika promieniuje az do pachwiny
bol w krzyzu tez po lewej stronie, wzdecie, napiecie w podbrzuszu:baffled:
Mam nadzieje ze peknie na usg w 10 dc byly dwa pecherze na lewym 14mm a na prawym 10mm od 16dc mam brac utrogest przez 10 dni no ajak sie nie uda to zaczne 17 cykl i dostane clo:-(

P.s lekarz mi tak przewidzial owu
czyli teraz musisz pracować z M nad dzidziusiem bo to chyba dobry czas i nie martw sie, wyluzuj troszke, będziesz sie martwić jak przyjdzie @ ale nawet jeśli przyjdzie to nie ma się co załamywać tylko szykować do kolejnego podejścia, będzie wszystko dobrze, trzeba poczekać na rezultat kilkanaście dni i trzymam kciuki żeby się wam udało :tak:;-):-)
 
Wiecie co kochane mialam prolaktyne podwyzszona po obciazeniu dostalam parlodel i juz w drugim cyklu zazywania zauwazylam u siebie sluz ciagnacy taki jak bialko kurze wczesnie takiego nie mialam zawsze tylko wodnisty i to znikome ilosci a teraz :rofl2::rofl2::rofl2:
taka mala rzecz a jak cieszy :-D
 
Wiecie co kochane mialam prolaktyne podwyzszona po obciazeniu dostalam parlodel i juz w drugim cyklu zazywania zauwazylam u siebie sluz ciagnacy taki jak bialko kurze wczesnie takiego nie mialam zawsze tylko wodnisty i to znikome ilosci a teraz :rofl2::rofl2::rofl2:
taka mala rzecz a jak cieszy :-D
to znaczy bardzo dużo bo ten śluz pomoże dłużej przetrwać plemnikom i ułatwi dotarcie do celu, tylko się cieszyć :tak:
 
czyli teraz musisz pracować z M nad dzidziusiem bo to chyba dobry czas i nie martw sie, wyluzuj troszke, będziesz sie martwić jak przyjdzie @ ale nawet jeśli przyjdzie to nie ma się co załamywać tylko szykować do kolejnego podejścia, będzie wszystko dobrze, trzeba poczekać na rezultat kilkanaście dni i trzymam kciuki żeby się wam udało :tak:;-):-)
Wszystkim nam sie uda :-) tylko to czekanie:-( coraz czesciej lapie dolki ale teraz trafilam na dobrego lekarza polskiego tu w uk dal mi swoj polski numer na komorke no i angielski gdyby cos sie dzialo


to znaczy bardzo dużo bo ten śluz pomoże dłużej przetrwać plemnikom i ułatwi dotarcie do celu, tylko się cieszyć :tak:
Myśa robilas jakies badania? ile sie juz staracie?
aha u mnie angielski lekarz stwierdzil pco a polski temu zaprzeczyl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wszystkim nam sie uda :-) tylko to czekanie:-( coraz czesciej lapie dolki ale teraz trafilam na dobrego lekarza polskiego tu w uk dal mi swoj polski numer na komorke no i angielski gdyby cos sie dzialo
fajnie że masz wsparcie polskiego lekarza, ja niestety nie moge na to liczyć :-(,jestem w szkocji i szukałam tutaj jakiegoś polskiego ginka ale nie znalazłam w pobliżu swojego miasta, narazie będziemy próbować ,mam leki na najbliższe 3 miesiące bo 2 tygodnie temu byliśmy w Polsce na urlopie więc sie przebadałam i zaopatrzyłam.

Myśa robilas jakies badania? ile sie juz staracie?
aha u mnie angielski lekarz stwierdzil pco a polski temu zaprzeczyl
my staramy sie juz ponad rok i robiłam wiele badań jak szykowałam się do inseminacji, wyszło że poprostu nie jajeczkuję i nic więcej, mąż badał nasionka i lekarz jeden powiedział że ma kiepskie wyniki a druga ginka powiedziała że nasienie ma bez zarzutu więc już sama nie wiem. A znów jeden z lekarzy stwierdził że ja mam prawy jajnik ok a drugi policystyczny natomiast ginka powiedziała że jajniki też są w porządku. Ile lekarzy tyle opinii, wkurza mnie to czasem bo jeden lekarz cie nastraszy a drugi zaprzeczy i powie że jest ok, któremu wierzyć??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry