reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Elzbietko zamiast duphaston moglas poprosic o luteine to to samo, a cena stanowczo sie rozni (mam na mysli luteine podjezykowa)
 
reklama
ja luteine kiedys bralam na wywolanie miesiaczki jak mi sie zatrzymala. jakos tak nie wiem,a le do duphastonu mam wieksze zaufanie.jeszcze nie wiem czy bede go brac, tak profilaktycznie kupilam, bo mam wielka nadzieje na fasolke w tym cyklu i wiem ze oststnio mialam niski progesteron i druga faza cyklu byla za krótka-11dni. jutro bede mial wynki z badań, wiecc sie okaze czy powinna, brac czy nie...
 
I ja mam pytanko czy te badania mozna zrobic tez prywatnie??np w labolatorium?bo ja niestety nie mam dobrego gina i ciagle zmieniam i poszukuje...a tak to badania bym mogla zrobic wczesniej !
 
Majka76 duphaston jest tylko na recepte!!
LILITH te badania zrobisz w każdym laboratorium. tylko roszke kosztyją, a robic trzeba w różnych fazach cyklu.moze zapisz sie do engokrynologa-ginekologa?oni sie w tym specjalizuja. u mnie wyszło kiepskawo z progesteronem, wiec od dzisiaj dla wszytskiego biore duphaston..
 
Słuchajcie babeczki, ja duphaston brałam, kiedy zaczęłam ronić, ale to i tak nie pomogło bo nie chodziło o brak hormonu tylko o to, że fasolka się zbuntowała i nie chciała żyć. Trzymam zapasik z tamtego razu (jakieś 13 tabletek) w zanadrzu gdyby coś się działo i nie wyrzucam, bo to dość drogi lek (opakowanie 20 tabletek to około 40zł). Ja Wam życzę żebyście nie musiały tego stosować :)
buziaczki :D
 
czesc dziewuszki,
nie odzywałam się długo, bo tak strasznie bałam się zapeszyć.... test wyszedł negatywny, pojawiły się plamienia... poza tym żadnych objawów poza sennością i nieco zwiększonym apetytem. Nic nie czuję, nic nie boli... no i poszłam wczoraj na wizytę do gina - diagnoza 4 tydzień. Z jednej strony jestem tak strasznie szczęśliwa, że aż się płakać chce.. z drugiej okropnie się boję o tę kruszynkę... ziarenko malutkie. Lekarz po USG powiedział, że dzidzia nie ma się czym odżywiać, bo w ogóle nie ma otoczki hormonalnej, mam o wiele za niski poziom progesteronu. Zapisał mi duphaston. Strasznie się boję....
 
reklama
Do góry