reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kruszka o matko, czytam o tych przeciwciałach i włosy się jeżą. Trzymam &&&&&& żeby to był wynik fałszywie dodatni, piszą, że tak się dosyć często zdarza im starszy pacjent
Agusiek walka z przyzwyczajeniami powiadasz? To tym bardziej radzę się za to zabrać teraz, bo będzie tylko gorzej. Wiem z autopsji... 38 razy wstawać w ciągu nocy do Marty to rekord, najmniej wstawałam po 8 razy. I weź tu człowieku potem chodź do pracy
Aneczek możesz też spróbować posmarować dziąsełka bobodentem albo dentinoxem
Maja jak tam? Jak się czujesz?
Myśa??? Co u Ciebie?
 
reklama
Dziewczyny, u nas niestety kiepsko. Zmarł brat mojego A. Tyle czasu walczył z rakiem, aż wczoraj ból był już nie do zniesienia i dziś w szpitalu odszedł. Cholerny świat i choróbska!!! Człowiek nigdy w życiu nie miał papierosa w ustach, a rak płuc go nie oszczędził. Po cholerę wojny na świecie, jak jest takie paskudztwo :no:. Nawet nie umiem znaleźć słów pocieszenia.
 
Witajcie! Mam pytanko od piątku biorę CLO. Dokładnie w piątek to był 5 dzień cyklu skończyła mi się @ już nie plamiłam, a od soboty znów wróciły plamienia. Czytałam o takich działaniach niepożądanych , czy to normalne?? We wtorek idę do gina.
 
Aneczek wyrazy współczucia :-(
Yesenia nie brałam co prawda clo, ale przez dwa cykle miałam plamienia około 10 dc i w drugim takim cyklu udało się zajść w ciążę
 
Aneczek bardzo współczuję... Jest to straszne cholerstwo...


Yesenia brałam Clo ale nie miałam żadnych plamień. Ale jesli masz w ulotce, że moze tak być tzn, ze u innych tez się zdarzało. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&


Ania ja trochę to przejrzałam i podziekowałam. W środe mam wizyte i niech mi gin gada co i jak :confused:
 
Agusiek dopytałam o tran. Bo używa go moja szwagierka i jej siostra tzn ich banda :) Dziewczyny ostatnio kupują tran w kapsułkach firmy naturell. Wcześniej kupowały inne marki, najważniejsze, żeby tran był produkowany w krajach skandynawskich. Można też kupić tran w płynie, bo nie każde dziecko będzie chciało przegryzać kapsułki.
 
Aniu dziekuję za pamieć. Sytuacja wyglada tak: mam mutacje genu MTHFR/C677T oraz tamte przeciwciała (czyt: mój organizm jest przeciwko mnie) By utrzymac ciąze bez leków nie da rady. Dostałam recepte na taka kroplówkę Intralipid i po jej podaniu juz mozemy sie starać. Myslę, ze zaczniemy nie wczesniej niz w listopadzie, biegniemy jeszcze w biegu niepodleglości ;-) A tak na serio dopiero zaczęłam brac kwas foliowy, a w mojej sytyuacji bez tego ani rusz. Muszę brac suplementy do końca zycia.
Jestem pozytywnie nastawiona :)
 
reklama
Do góry