reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Aneczek jedne to to co blonka pisze a drugie jak nie masz na zwolnieniu napisane ze musisz lezec to przeciez mozesz sobie wyjsc. Chocby do sklepu bo trudno bys nawet jedzenia kupic nie mogla. Nie przejmuj sie, to sie latwo wyjasni. A adres zamieszkania i zameldowania to dwie rozne rzeczy wiec jak im podalas to naprawde nie masz sie czym martwic
 
Agnieszka, witaj :-)

Królowa, na zwolnieniu mam wpisane, że powinnam leżeć :sorry:. Dowiedziałam się dziś, że na zwolnieniu powinien być wpisany adres, pod którym przebywam. Ja podałam ten z dowodu. Zaniosłam dziś do ZUS wyjaśnienia, załączyłam zaświadczenie z laboratorium na wszelki wypadek. Wyjaśniłam im, że w dokumentach do wypłaty zasiłku wpisałam jeden i drugi adres, więc liczę, że wezmą to pod uwagę. Teraz pozostaje mi czekać, ale chyba się pogryzę jak mimo wszystko nie wypłacą mi zasiłku za ten miesiąc!!!

A tak na marginesie odebrałam też wyniki krwi i nie wiem czy nie ma jakiejś pomyłki bo cukier mi praktycznie wcale nie skoczył po glukozie. Na czczo miałam 64, a po dwóch godzinach od wypicia glukozy 68 :baffled:. Jest to możliwe, żeby tak mało skoczył???

Edit. Teraz doczytałam, że między badaniami nie powinno się spacerować, bo może to spowodować szybsze spalanie cukru. A ja poszłam do domu i po dwóch godzinach wróciłam na kolejne pobranie. Myślałam, że te 5 minut drogi jakie mam do labo nie ma znaczenia :confused:.
 
Ostatnia edycja:
Ania dzięki, ja lepiej, coraz lepiej juz mnie nie mdli.. tzn dzis wymiotowalam i bylo mi tak słabawo, głowa mnie bolala ale to mi sie zdażyło ostatni raz tydzien temu :) ogolnie badania robilam teraz szczegolowe bo mialam wynik cytomegalii na granicy
 
reklama
Błonka jak na granicy to chyba nie jest źle. Oj oby było już po mdłościach i innych tego typu dolegliwościach. Kiedy prenatalne?
Agnieszka u mnie się jakoś kula. Od sierpnia wróciłam do pracy na pół etatu, Marta zaczyna też już sama dreptać. I chyba tyle z "nowości"


Kurcze Marta wstała mi dzisiaj trzeci dzień z rzędu z kupką. Biedna odparzona brzydko, więc oprócz linomagu ją wietrzę, ale jak to długo można wyleżeć, jak tu trzeba iść świat zwiedzać ;-)
 
Do góry