reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostelbegyt kiedy współżyć

sylwiam-81

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
31
Witam starające się dziewczyny :-)

Od 3 dnia do 7dc biorę clostebegyt, pani ginekolog zasugerowała współzycie 10,11,12,13 dzień cyklu a robiąc testy owulacyjne wychodzi inaczej,.dziś mam 15 dc i pokazują się 2 kreski czyli owulacja w ciagu 24-48 godzin....nie mam meza codziennie i ma problem kiedy się wstrzelić
 
reklama
Najlepiej dziś i co dwa dni. Tak naprawdę bez żadnego monitoringu nie masz 100% ze ona wystąpi w tym dniu. Zresztą te testy tez nie zawsze dobrze działają. Najlepiej współżyc co dwa dni jeśli mniej więcej wiesz kiedy będzie owulacja. Podam Ci na swoim przykładzie. Mój M był tylko w weekendy bo pracuje w delegacji. Przy stymulacji nie udawało się. Na przełomie lipca i sierpnia może z 2 razy się udało i z jednego razu już leci 6tc więc dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia, przy czym ja mam rozjechane cykle.
 
Do góry