reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co i ile powinny jeść roczniaki? Help!

Nocna lampa moim zdaniem to nie jest za dużo, a zajda całe porcję, które jej podajesz? jeśli tak tzn. że jest głodna, a w takiej sytuacji nie wyobrażam sobie ograniczania czegokolwiek.

U Nas jadłospis wygląda tak:
( butelki już nie używamy)

Śniadanie: 150 ml kaszki ryżowej lub mannej.
Obiad: Gęsta zupka, lub warzywa z mięskiem + 100 ml soczku
Podwieczorek: często je razem z Nami więc jakieś puree ziemniaczane lub kanapeczka, do tego na deser jakiś owoc ( jabłko, banan)
Kolacja: 150 ml kaszki mlecznej.

Oczywiście w międzyczasie jakiś miśkopt, paluszek juniorek czy bułeczka się trafi.
 
reklama
@Nocna lampa - no właśnie, u nas jest podobnie... Często, ale maleńkie porcje. Czasami mam wrażenie, że większość dnia jestem zajęta karmieniem młodej, chociaż w sumie tego jedzenia nie jest wiele. To diabelnie uciążliwe, ale w sumie czy to takie złe dla zdrowia dziecka? Już sama nie wiem.

@kaamaa100 - a jak u Was jest ze sposobem jedzenia? Je sama?
 
Do góry