reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jemy podczas ciąży i co lubi dziecko

karafunia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Luty 2010
Postów
28
Miasto
Poznań
Cześć,

słyszałam kiedyś, że to czym odżywiamy się podczas ciąży ma bezpośredni wpływ na to co będą lubiły nasze dzieciaczki. Na razie jeszcze nie przetestowałam, co sądzicie na ten temat? Chętnie poczytam jakieś wiarygodne źródła :happy:
 
reklama
Nie wiem ile w tym prawdy
Ja uwielbiam warzywka wszystkie pod kazda postacia i owoce- w ciazy sie objadalam-synek tez lubi warzywa , bruselke, szpinak, kasze gryczana bo w iayz jadlam duzo jej.
Moze cos w tym jest.;-)
 
No ja głównie drób - z pary lub smażony bez tłuszczu, do tego warzywka z pary i kuskus lub brązowy ryż. Odstawiłam pieczywo - nawet ciemne, cukry i tłuszcze... No czasem trochę oliwki do surówek i sałatek, żeby życie smaku nabrało :laugh2:
 
Do góry