reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co może, a czego nie może jeść karmiąca MAMA ??? :)

reklama
karolaola, zależy od tego ile karmień jest. U nast wtedy było 6-7 karmień na dobę i starczało bodajże na 7 dni. Kupowałam czeski (niemiecki też miałam) - dla mnie różnica w efekcie żadna - tylko cenowo opłaca się z Czech (dla nas).
Kupowałam w aptece czeskiej: SAB SIMPLEX krople suspensja 30ml
(wpłaca się na konto polskie, więc luz)

I zauważyłam taką zależność, że zawsze w czwartki pakują w hurtowni, w czwartek/ piątek nadają na poczcie polskiej i w poniedziałek, najdalej wtorek(priorytet) jest listonosz :-D.
To ważne, bo myślałam, że jest ciągłość - czyli zaksięgowana kasa i od razu wysyłka.. No i dlatego czasami miałam 'braki' na stanie.
 
Kochana dzięki za linka, nie wiedziałam, że można na stronce zamówić i chciałam właśnie dzwonić do kuzynki do Niemiec coby mi paczkę wysłała, ale widzę nie muszę! Dzięki;-)
 
Akutan albo może oby się nie przydało:tak:

Ja też mam zamiar jeść wszystko... Sama z siebie dużo nie jem (bo np nie lubię) i nie mam zamiaru się jeszcze bardziej ograniczać, jeżeli coś będzie nie tak i będę musiała z wielu rzeczy rezygnować po prosty przestanę karmić. W ogóle jakoś do tego mnie nie ciągnie ale zobaczę jak to jest i zdecyduję co dalej;-)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie też słyszałam, że szybciej się chudnie przy karmieniu;-)
Bo ja to w ogóle mam zamiar zrzucić jeszcze nadprogramowe przedciążowe kilogramy:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry