reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

w tym jest problem ze ja mu daje syropek ze strzykawki :( nie z łyżeczki :(

na dodatek serków tez mu sie odechciało :sad::sad:

je tylko galaretki "liter star" ciastak typu biszkopty :(

A jak widzi talerzyk z obiadem odrazu macha mi rękoma :(:( odwraca głowe i zaczyna krzyczec
:sad::sad::sad::sad:
ja juz mam powoli dość :( naprawde ....
Już sama nie wiem co mam robic :/ na dodatek nie mam nikogo koło siebie co mi moze pomóc :( mój chłopak cały dzien pracuje , jego mama również , moja mama w polsce z cała rodzina , ani przyjaciół ani nikogo ;/
moze powinnam iść do lekarza znowu ????

Co wy o tym sadzicie ??
 
reklama
kurcze, ja bym próbowała dawać kawalki do buźki z ręki, niech sam maluszek podotyka jedzenie, pozna je ..?
może zrób ziemniaczka z masełkiem i majerankiem? polej troszkę mlekiem modyfikowanym, moja Zuzia uwielbia.
możesz również dać do rączki kawałek szyneczki, niech posmakuje .... tak ciężko, jak dziecko nie chce jeść, współczuję bardzo ....
jeżeli wizyta u lekarza w UK może pomóc próbuj, a jeżeli to propnuję, żeby może twoja mama dowiedziała o jakiegoś pediatrę w Polsce, do którego mogłabyś chociaż zadzwonić, tak sobie myślę, że lekarze mają różne podejścia do jedzenia, nie wiem jak podchodzą do tego angielscy lekarze. ...?
 
Nutramigen to chyba co podobnego do Bebilonu Pepti? Ja sia tym nie znam i mam nadzieje, ze nie bede musiala poznac. Oby nie okazalo sie, ze plamki sa od zoltka, bo ostatnio bardzo ladnie na nie zareagowal brzuszkowo i kupkowo. Musze sprawdzic to mleczko NAN HA, tylko moze od kogos pozycze, bo szkoda kupowac calego opakowania na probe.
Nutramigen to też preparat mlekozastępczy, jak bebilon pepti. Tyle, że jest gorszy w smaku i podobno jak bebilon nie pomaga, to dają nutramigen. Obydwa na receptę.
 
Dziewczyny mam pytanie.
Juz chyba pisalam gdzies ze Jasio pelzajac uzywa prawej nogi a lewa wlasciwie trzyma jakos tak w gorze i tak jakos sie przemieszcza.
Jak sie Jasia trzyma za rece zeby szedl to prawa nozka razno stawia kroki a lewa tylko dostawia do tej prawej.
U Was tez tak bylo na poczatku????
 
przy pełzaniu u nas było identycznie :tak: Pyzunia napisała mi, ze rehyabilitant mówił jej, ze to normalne, a na dowód kazał samej spróbować się położyć i przepełnąć kawałek ;-)
Przy chodzeniu nie zauważyłam, ale przyjrze się.

(przyjrzę, czy przyglądnę, czy bede przygladać, czy co? :baffled:)
 
przyjrzę jak najbardziej :tak:

Piotrek też przy raczkowaniu czasami jedną nogę jakoś z przodu próbuje trzymać - komicznie to wygląda ;-) A przy stawianiu kroczków jakoś nie zwróciłam uwagi - może dlatego, że mój leń wogóle nie chce nogami przebierać :baffled:
 
Majka mnie dzis straszyla iloscia kupek.zrobila 3 solidne i jeszcze 2 w wersji okrojonej.kolr normalny zolto zielonkawy,konsystencja luzna acz nie rozwolnieniowa(fe fe ) przepraszam za konsystencje opisow..mam nadzieje ze nie zalapala jakiegos paskudztwa...ale nie ma wymiaotow,a apetyt dopisuje...
 
kurka nie wiem...dzis byly 3 kupy,z tym ze 3 byla samym kolorowym sluzem,nie za wielkim,ale jednak.A zebow ma poki co 8...nie wiem wiec czy wiecej ich wyjdzie przd roczkiem...
 
reklama
Byłam ostatnio zrobic badanie ige calkowite i ige na bialko mleka krowiego i obydwa badania wyszly w normie a Olek dalej ma szorstkie policzki i troszke krostek na raczkach, jak myslicie czy te wyniki sa wiarygodne?
 
Do góry