reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
Nasza Tynia ma bardzo ciezka pupcie i nie jest zbyt ruchliwa. Przewraca sie z brzuszka a plecy i jedynie na boczki. No ale sama potrafi trzymac butelke z mlekem - o ile ta jest wypelniona tylko do polowy.
 
Maja tez od dawna sciagala skarpety wierzgajac nozkami,a od jakiegos czasu sciaga reka lub ''zebami'';-)I tak zostawia w buzi i wyglada jak piesek,he he:-)
 
no dobra to ja pochwlae tak cichutko ze Michas cos mi zaczyna pełzac to tyłu, na razie to tylko kilka cm ale poczatki zawsze jakies tam musza byc. Nie jest to jeszcze pełzanie tylko taka proba :)
 
No to fajnie , niedługo nam maluchy chaty rozniosą jak zaczną pełzać :-D:-D
Ola woli do przodu i wokół własnej osi, zaglądam na bb i odwracam się po chwili i Ola jest już zupełnie w innym miejscu :-D
 
Ale te nasze dzieciaczki rozkoszne postępy robią.

Bart jeszcze nie je swoich stópek:sorry: i już sie doczekac tego nie mogę!!!
Darunia Kuba też nie wkłada stópek do buźki. Tak więc witaj w klubie:-)
Dzisiaj podparł się na wyprostowanych rączkach, wyprostował nóżki a głowę opierał na podłodze. wytrzymal tak kilka sekund nawet nie zdąrzyłam wziąć aparatu i umęczony padł na kolana;-):-D
 
reklama
oj nie mogę się doczekać tych gonitw po całym domu:-D
u mnie pełzanie coraz większe:-) i również skarpetki są na topie:-D
 
Do góry