reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robicie dzis na obiad...

Ja i Tomo uwielbiamy makarony i ryż....on jeszcze lubi naleśniki...:tak::tak: jeżeli mi sie chce i nie ma w zasięgu mojego taty to gotuje różne pierdołki, ale jeżeli szybko mam coś upichcić to właśnie makaron i ryż...Choć teraz rzadko mi się zdarza gotować, mimo, ze moja mama prawie wcale nie gotuje (bo jej sie nie chce i ma takie fochy)...obiecałam mężowi, że nadrobię to wszystko jak będziemy mieszkać u siebie :tak: , bo teraz nie mam zamiaru gotować dla całej rodzinki i do tego słuchać ich grymasów, ze to nie takie, owakie...
 
reklama
WOW Gosia, ale pyszności... Czy możesz na niektóre rzeczy dać przepis?? Np na zasmażany kurczak z warzywami, kurczak w sosie bazyliowym, kurczak w sosie słodko kwaśnym??
 
Pysznym obiadem u nas jest lazania, tylko, że nie robimy z makaronem, bo źle go się gotuje i jest drogi, tylko z naleśnikami i na tortownicy, fajnie się później kroi.... No i serio palce lizać!!
 
O matko, Gosia, jakbyś dała przepisy na te wszystkie pyszności to miałybyśmy obiady na co najmniej miesiąc, a dokładnie 33dni :-D:-D:-D:-D
 
U nas też dobrze jak jest babcia i zajmuje się Lenką zawsze coś jest albo już zrobione albo tylko do odgrzania :tak::-) Oj dobrze z tymi mamami :-D:-D
 
No tak,mój mąż też z zawodu kucharz,choć nie pracuje w zawodzie.A ja mam bardzo wysoką poprzeczkę i strasznie sie stresuje,jak cos gotuje nowego.Na szczęscie mąż nie jest wybredny i nie marudzi.Zje,co mu podam.No ale nie jest ze mnie dobra kucharka i nawet specjalnie nie lubię gotowac.Wolę piec ciasta.Mąż uwielbia moją karpatkę.:tak:
 
reklama
Do góry