reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Witam !

Czechow ja też znam jeden test , u mnie się sprawdził. Polega on na tym , że musisz usiąśc na podłodze po turecku , po chwili ktoś mówi , że masz wstac-cała "magia"polega na tym , którą reką pomożesz sobie wstac tzn którą ręka dotkniesz podłogi wstając :-) Jeśli chcesz zrób , a podam Ci wynik co oznacza prawa ręka a co lewa :-)
 
to podobne ciekawe teorie mozna znalesc na temat planowania plci dziecka, w zaleznosci od pozycji w ktorej zostalo poczete :tak:
czego to ludzie nie wymysla ;-)
dzis sie dowiedzialam ze zasilek rodzinny nie bedzie mi przyslugiwal:no:
"za duzo" zarobilam w zeszlym roku........
a do najblizszego zlobka przyjmuja dzieci od1,5 roku........

z dobrych wiadomosci natomiast bylam pierwszy raz z małą na basenie i bylo super, jutro chyba znow pojdziemy tylko tak sie zastanawiam czy to nie za czesto? jest jakies ograniczenie...?
pozdrowionka
 
PHANTAS - BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA SPODNIE (są idealne) ORAZ ZA MAŁY DODATEK :-D

to ja Ci dziękuję za książki - a dodatek - hmmm - moja córka była takim prezencikiem zachwycona ;-) i jaki spokój w domu ;-)

.....dzis sie dowiedzialam ze zasilek rodzinny nie bedzie mi przyslugiwal:no:
"za duzo" zarobilam w zeszlym roku........
nasza Polska niesprawiedliwość :crazy::crazy::crazy: polityka kur.... prorodzinna, a jak facet okazuje się dupkiem to radź sobie sama :crazy:

.....a do najblizszego zlobka przyjmuja dzieci od1,5 roku........

Młoda poszła do żłobka gdy miała 13 miesięcy ale tam na szczęście przyjmują od 6 miesiąca życia
 
reklama
Do góry