reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Phantas - my też w domu. Mała nie dość że zasnęła o 23 to jeszcze kaszlała całą noc - spałam chyba ze 3 godziny i czuję się jak zombi....
 
reklama
Czechow - współczuję - u Olisi nie jest tak źle, spała całą noc no ale tak jak pisałam w przedszkolu świrują i pewnie i tak by po mnie zadzwonili, no a że ja zwolnień w pracy nie biorę to stwierdziłam, że lepiej będzie jak się wyleży te 4 dni w domku to choroba zamiast się rozwinąć to może jej przejdzie
 
dzien dobry
u nas tez lekkie kaszel alemloda w przedszkolu.
u mnie tylko tata chory i to solidnie, do poniedzialku na L4,a najlpesze jest toz e moj bystry brat dzis zadzwonil i zapytal go czy moze muw czyms pomoc... no kurde troche pozno...
 
Hej. ;-)

My też w domu,bo Zuzia nadal z kaszlem. :-(
Teraz śpi,ja rozwiesiłam pranie,a rano zrobiłyśmy ciasto (na zimno) z przepisu mojej teściowej. :cool2: :-) Pychota! :-)
Obiadek też mamy,więc mogę poleniuchować. :-p
 
hej
zmeczona i wkurzona jestem od rana
jolka wyjadla mi activie z musli
czechow - mialam bliskie spotkanie ze szklanym wiatrolapek w domu :confused2:
phantas - mnie jakos ten piotrek nie przekonuje... choc tekst o niuni cudowny.
 
Hej dziewczyny , my na szczęście jesteśmy zdrowe ale waszym pociechom dużo zdrówka życzę. Byłam dziś w sądzie złożyc wniosek o wydanie mi postanowienia / wyroku dotyczącego pozbawienia władzy. Wyrok dawno temu się uprawomocnił a ja jakoś nie miałam czasu iśc. Zapłaciłam 6 zł i mam czekac 10 dni. W końcu dostałam decyzję w sprawie rodzinnego , przyznali mi 68 zł...no ale jak zwykle "tatuś" zapomniał o alimentach i konto świeci pustką , a ja mam przez to zawilczy humor....
 
reklama
Jak to z dziećmi jak nie urok to przemarsz wojsk radzieckich... Mam nadzieję że w narośli niczego trudnego do leczenia nie znajdą. A uczulenia na kurz nie zazdroszczę... może wyrośnie z tego...
 
Do góry