reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Witam wszystkie Panie i dziękuję za miłe przyjęcie. :happy:
Oj ja dzisiaj też wstałam niewyraźna, katar i chrypa. Młody ledwo wyzdrowiał, żeby tylko się nie zaraził eh. A od poniedziałku znowu do żłobka, ciekawe jak długo...
A dzisiaj jeszcze malowanie pokoju mnie czeka. Nie ma to jak weekend ;-).
 
reklama
cześć artystka, miło Cię poznać, oczywiście, że przyjmiemy, ja od paru dni dopiero, ale też chętnie pogadam :happy:. ja nawet zapomniałam, że to andrzejkowy weekend, w związku z tym żadnych szczególnych zajęć nie zaplanowałam. dzisiaj była tylko wizyta u prababci, spacerek, teraz drzemka a reszta dnia jak w każdą niedziele, czyli szaleństwa młodego ;-).
Fioletka i jaki ten film? warto zobaczyć? bo też chciałam się na to wybrać.
 
dzień dobry

Jak zwykle weekendowa cisza :-(

cześć artystka

My weekendzik spędziliśmy w domku - przyczyny wiadome:-(

Ollka - jak tam sprzątanko, pranie ręczne było ?? ;-):sorry: a wyobraź sobie, że nasze prababcie wszystko prały ręcznie :sorry::sorry: o zgrozo, dobrze, że my w tych czasach żyjemy.

Kupiłam sobie wreszcie buty - nie to żeby mnie powaliły, ale chyba były najlepsze jakie widziałam :-( tzn jedyne które nie odstawały mi w łydce :dry:

Oworzyli nam w Łodzi Ikeę, Więc gdy wracaliśmy ze sklepu z butami, stwierdziliśmy, że może tam zajrzymy, bo ja bym sobie kupiła kosze na śmieci i na brudną bieliznę. Dojeżdżamy do Ikei, a tam tyle ludu, że na parking nie wpuszczają, a korek przez to na jakiś kilometr. Dobrze, że my przyjechaliśmy z innej strony więc od razu sobie darowaliśmy, bo gdybyśmy przyjechali od strony miasta to byśmy ugrzęzli w tym korku, z którego na dodatek nie dało się wyjechać bo tam nie ma żadnej uliczki w która możnaby było skręcić. No i tak współczułam tym ludziom, bo w tym korku było stania na jakieś 3 godziny. Ludzie powariowali. Aaaa, a w ogóle to była godzina 12. Fajną niedzielę mieli :-)
 
dzień dobry

Jak zwykle weekendowa cisza :-(

cześć artystka

My weekendzik spędziliśmy w domku - przyczyny wiadome:-(

Ollka - jak tam sprzątanko, pranie ręczne było ?? ;-):sorry: a wyobraź sobie, że nasze prababcie wszystko prały ręcznie :sorry::sorry: o zgrozo, dobrze, że my w tych czasach żyjemy.

Kupiłam sobie wreszcie buty - nie to żeby mnie powaliły, ale chyba były najlepsze jakie widziałam :-( tzn jedyne które nie odstawały mi w łydce :dry:

Oworzyli nam w Łodzi Ikeę, Więc gdy wracaliśmy ze sklepu z butami, stwierdziliśmy, że może tam zajrzymy, bo ja bym sobie kupiła kosze na śmieci i na brudną bieliznę. Dojeżdżamy do Ikei, a tam tyle ludu, że na parking nie wpuszczają, a korek przez to na jakiś kilometr. Dobrze, że my przyjechaliśmy z innej strony więc od razu sobie darowaliśmy, bo gdybyśmy przyjechali od strony miasta to byśmy ugrzęzli w tym korku, z którego na dodatek nie dało się wyjechać bo tam nie ma żadnej uliczki w która możnaby było skręcić. No i tak współczułam tym ludziom, bo w tym korku było stania na jakieś 3 godziny. Ludzie powariowali. Aaaa, a w ogóle to była godzina 12. Fajną niedzielę mieli :-)
czesc,ale ladna pogoda dzis u nas
my dzis caly dzien na zewnatrz,najpierw bylismy z kolezanka i jej malym w Parku sw.Mikolaja,fajnie bylo,a pozniej podjechalismy do Auchan bo otworzyli w tamten weekand Bonarke i tam jest Auchan,a mam 15% upusty wiec chcialam zobczyc co jest-tez korki przy kazdym zjezzdzie,zaparkowac nie mozna,na parkimg podziemny nie wpuszczali od 1 wiazdu,w koncu zaparkowalismy--ludzi multum-trzeba kiedys na spokojnie przyjechac
ide jakos kolacje zrobic,moze wieczorem zajrze,jak ktos sie pojawi
 
reklama
Hej kochane :-) Niedawno wróciłam ze szkoły , mała chora ledwo mówi...ehh nieciekawie. Na szczęście alimenty dostałam , choc jak zwykle po terminie. A praca jaką podjęłam nie jest zbyt męcząca - będę siedziec na centrali w tv kablowej :-)

W piątek listonosz przyniósł zamówiony prezent mikołajkowy dla Agatki - różową hulajnogę.

Witam nową forumowiczkę i idę przejżec poprzednie strony.
 
Do góry