reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Alonga to moja drugich dziadkow widziala ostatnio jakos w roczek... pozniej chyba jeszcze raz i to na tyle.
przez pierwszy rok tez zadko ich widywala...
dziadkowie tez byli zakochani we wnuczce, napwet prabacia ja odwiedzila jak wyszlysmy ze szpitala...
kupili malej wozek, i co... miesiac nie minal i to wygadali... nie jeden raz.. weic co mi zostalo ... kupilam jej inny jak miala 4 miesiace i kazalam im po ten wozek przyjechac i przyjechali...

a teraz zero kontaktu, zero zainteresowania...

troche dzis posprztalam i juz mi sie nie chce...
 
reklama
Oj ja też dziś sprzątałam i mam dość...moi rodzice wzięli małego do Biedronki bo tylko wstał po południu to już się domagał żeby tam jechać:-) więc ja mam chwilę odpoczynku...ale coś mnie dziś nosi...chyba muszę którąś z koleżanek wyciągnąć wieczorem jak mały uśnie na miasto na pogaduchy:tak:
 
Basiu masz racje dobrze ze chociaz jednych dziadkow maja, u nas abrdzo widac ze Oliwka jest o dziadkow zazdrosna kiedy pojawia sie Majka:)

a mi sie juz marzy polozyc oli spac ale to nierealne...
 
Hej kochane jak tam po Mikołajkach ? Ja cały tydzień w pracy,kompletnie na nic nie mam czasu...a do tego w weekendy szkoła...no ale powiem wam szczerze,że dzięki tylu zajęciom jakoś czas szybciej płynie.Dziecko moje przestało spac w dzień...więc nie mam kiedy do was zajrzec,ale przeczytałam właśnie "akcję"fioletki....i jeśli mogę to powiem tak...gdyby każda matka mająca chore dziecko podchodziła do niego w ten sposób iż nie rozumie prostych poleceń to nie mam o czym z nim rozmawiac to w jaki sposób kształtowac takie dziecko?? Dzieciństwo chorego dziecka to nie tylko nauczenie go kolorów itd ale także pozwolenie mu na spędzenie dzieciństwa tak jak inne dzieci...bo jest takie samo i ma prawo znac Mikołaja - na tym polega dzieciństwo...skoro lubi bajki to dlaczego ma nie zrozumiec bajki o panu przynoszącym prezenty??Ja znam matkę,której córka była niedorozwinięta psychicznie i leżąc z nią w szpitalu opowiadała jej o wszystkim co się wokół dzieje choc nie miała pewności czy mała cokolwiek rozumie...ale na tym polega miłośc matki.Matka kocha dziecko bezwzględu na wszystko i stara się pokazac dziecku świat z jak najlepszej strony...a czy my gdy byłyśmy małe nie cieszyłyśmy się z Mikołaja?Dlaczego dziecko nie ma miec takiej przyjemności??

Napisałam co myślałam ;-)
 
dzien dobry

sliwka wegierka mamy bardzo podobne sedziny, moja to totalny koszmar... uwaza ze obowiazki mam glwonie ja, moi rodzice maja mi pomagac.. a exowi to by najlepeij alimenty obnizyla do 100zl..
ja mam pracowac, utrzymywac mala, zajmowac sie nia, dbac o wszytko a on nie placi nawet marnych alimentow bo zwalnia siez kazdej pracy...
ale szkoda na to wszytko nerwow... z tych alimentow i tak na duzo nie starcza jak sie podliczy oplaty za przedszkole plus leki jak dziecko sie rozchoruje to wychodzi wiecej niz alimentyw miesiacu...

a tak wogole to ja sie dzis biore za pozadki, trzeba troche domek do pozadku doprowadzic, wkoncu...

Czechow co do tego co napisalas o tym malzenstwie ktore sie rozstalo... ja sadze ze malo jaki facet gdyby mial do dyspozycji ograniczone sreodki finanoswe dalby rade...


Ja mam sędziego,facet koło 50 i powiem wam, że on bardzo broni matkę jeśli widzi,że na prawdę kocha dziecko i walczy o jego dobro.Mnie przyznał 600 zł a z ex-a zrobił robaka....nic nie znaczącego...:-)
 
A ja właśnie zrobiłam sobie prezent na gwizdkę na spółkę z rodzicami i zamówiłam na allegro butki, już nie mogę doczekać się paczki:tak: Chociaż tyle przyjemności z życia:-)

Zaraz kładę małego spać i chyba sama jakiś film obejrzę...chyba że padnę...na stanie mam "galerianki" może się do nich zabiorę:)

A tu macie link do tych moich kozaczków ZAMSZOWE KOZAKI MUSZKIETERKI AM-11 SZARE r. 38 (844635022) - Aukcje internetowe Allegro

Chociaż wam się pochwalę bo w sumie to nie mam komu:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry