reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Emilka a na kiedy masz wyznaczony termin??
ja dzis padnieta, zjadlam leczo na kolacje,mloda tez kolacje i do spania sie bede szykowac,
nie wiem jak to jest mloda szalała na kolkach o ja padnieta:eek:
 
ja jak narazie na kregoslup nie moge narzekac.. owszem bylo kilka dni kiedy bolał, ale mysle ze jak na takie obciazenie to i tak daje rade ale ja mialam prace stojącą, dzwigającą i schylającą sie takze troszke zostal przygotowany:-D ale brzusio przeszkadza ciagnie do dołu i czasami wole juz nie podnosic jak spadnie:-D

a ja mialam dzisiaj przygode.. spedzilam troche dnia na izbie i w szpitalu, na szczescie nie z soba tylko ze znajomym, ale i tak kto nie przechodzil to patrzyli na mnie pewnie z mysla ze rodze heh a pozniej pan dr w zartach chciał mnie wysadzic na pietrze z porodówka:-D

mozi niby na 17.09 ale slyszlam tez 14,15,16ty takze cos kolo tego...
ja chyba jutro jakies leczo machne:)
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry
ostatnio trudno mi nadgonic za wami
obecnie mam i oliwke i bratanice w domu. dotego co chwile jakies problemy z up i tym stazem. chore godziny i miejsca stazu....

ogolnie juz skaldalam pisemna skarge w up, bylam u dyrektorki, i czekam na pisemna odp zeby skarge do urzedu miasta zlozyc
bo staze mamyw takich godzinach ze szok... jak ja niby mam byc np na piekarni od 5.30.... i sklpey czynne nawe do 20tej.... plus soboty...
kurde jakbym takiej pracy szukala to od reki bym znalazla bo na zmiany iw takich nienormowanych godiznach jest duzo.

wieczorej doczytam co tam u was konkretnie:)
pozdrawiam
 
cześć

kto chetny na kawusię:-)

mozi, no i narobiłaś nam smaku na leczo:-D

emilka, szkoda ,że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł żeby produkować golarki na teleskopie:-D
to miałas w pracy przymusowy areobic;-)

marttitka jak tam ząbkowanie:confused:
raczkowa a wasze kolki:confused:

ja po urodzeniu Martyny przez 3 m-ce miałam naciągnięte więzadła przy kręgosłupie lędźwiowym i teraz jescze czasem cos mi sie odezwie mimo ,że to ponad 3 lata
bożeszzz ale jestem senna, pogoda się zmienia:baffled:

ps. a gdzie zniknęła ola:confused:
 
"witojcie dziołchy" :-)
jak piszecie o tych przetworach odrazu bym zjadła takiego ogóreczka w sosie musztardowym one są przepyszne!!!!!

a ja w przyszły tydzień po 15 urlop i nad morze oby pogoda dopisała i pensja wkońcu przyszła :-)
emilka nie słuchaj dziecko po tej stronie jeszcze fajniesze niż w środku :tak: i zdecydowałaś się wkońcu na karocę???
mnie też po porodzie bardzo bolał kręgosłup stosowałam plastry u mnie się sprawdziły
 
Aga odpukac jest ok nawet bez tych kropelek daje tylko biogaie za to cierpimy w nocy na zaparcia heh :dry:

a ja bylam dzisiaj w mopsie bo wczesniej jak bylam jeszcze w ciazy to sie umowilam z babeczka ze przyjde i napiszemy fajny pozew o alimenty tak zeby plemnikowi dupka zwiedla no to lece do tego mopsu juz pomijam fakt zlaatwienia opieki dla mojego rozdarciuszka karmionego tyklko cycem i ktory lubi wogole sobie polezec przy cycy no to lece z dusza na ramieniu do mopsu a tam calkiem inna juz kobita i ze ona moze mi tylko wzor dac jaki mam zlozyc do sadu wzielam ten wzor czytam a tam po prostu ni w 5 ni w 10 do mojej sytuacji no porazka jakas :angry: mowie ze sie umowilam z inna babka ze mi napisez ten pozew a ona ze nie moga mi napisac bo nie ejstem niepelnosprawna :wściekła/y: poszlam do innego pokoju zeby zaniesc to zaswiadczenie od lekarza do becikowego a baba mi tam mowi ze jeszcze nie przyjmuja wnioskow bo czynne dopiero od 10 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja jej mowie ze ja nie mam czasu czekac bo mam 4 tygodniowe dziecko w domu to sie zlitiwala i mowi pokaz pani ten wniosek okazalo sie ze do wniosku to ja potrzebuje jeszcze ksero dowodu osobistego i jeszcze inny wniosek wypelniony :angry::angry::angry: no taka jestem zla ze grrrr pozostaje mi tylko wywalic kase na normalnego prawnika z kancelarii a znowu kombinowac zeby ktos mi zostal z malym a ja bede nogami przebierac i co chwile zerkac na zegarek :no::no::no: zaczynam sie zastanawiac czy nie olac tych alimentow i nie dogadac sie z exem jak to tyle zachodu a jeszcze do alimentow potrzebuje odpis zupelny aktu urodzenia i musze po niego jechac do bytomia a zostalam bez auta :dry: cikawe jak ja mam to wszystko zrobic :dry: jescze jakby maly byl spokojny to bym go brala ze soba a tak...... i pomyslec ze kolejne klopoty przez tego knura :dry: aaa no i dowiedzialam sie ze teraz nie mam co liczyc na odebranie praw plemnikowi bo uznal dziecko w usc :crazy::wściekła/y::wściekła/y: kurde ze tez nie wiedzialam wczesniej heh :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: normalnie mam cisnienie 500 na 800
 
Aga urlop dopiero za 5,5 dnia ;-) ale mam nadzieję że pogoda dopisze bo nie może być tak że tylko zły los i wszystko nie tak :-) :-D:-D:-D:-D a wybieram się do elbląga i będą sobie jeżdzić do stegny jak pogoda dopisze mój skarb jeszcze morza nie widział

Raczkowa ja tam bym ci doradzała dogadanie się z tatuśkiem i zobaczyć jak to będzie działać a jak nie będzie ci się podobać zawsze możesz o 2 lata wstecz nawet wystąpić :-) ja tam adwokata nie miałam wzór z netu wzięłam i nieprawda że załączyć trzeba pełny akt urodzenia to bzdura. A odebrać prawa też można ale po co już z tym się wyrywać???? Jak się nie będzie sprawdzał i poczuwł dopiero. spokój i jeszcze raz spokój ;-) i mówię mój 2 miesiace był upierdliwy i miał smutne godziny to nie były kolki i od 3 miesiąca jak ręką odjąć a teraz oprócz tego że to zbójnik rozbójniki to jest najsłodszym najkochańszym dzidziolem ;-)
 
reklama
Do góry