reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

Nie ma za co.

Fajne w przepisie jest to, że zawsze wychodzi - to takie danie z serii FOR DUMMIES i to, że wygląda i smakuje, jakby sie spędziło pół dnia w kuchni :)

Aaaa, i czego nie napisałam, to trzeba słodką paperykę kupić jakiejś dobrej firmy, bo wtedy daje piękny łososiowy kolor, a te tańsze papryki często dają taki wstrętny - brudno różowo brązowy, choć bez ujmy dla smaku...

Jeśli się zdecydujecie, to dajcie znać, jak wyszło...
 
reklama
Kochani dziekujemy za karteczki -mamy juz 6!!!! Noemi jeszcze nie widziala i tez zobaczy dopiero w 1 urodzinki:-D Ja ogolnie tylko tu na chwile,przelece szybko watki a wieczorem jade juz do Bs bo u tesciow na dzialce robimy imprezke...Grill i te sprawy -oczywiscie jesli pogoda dopisze...
 
Sumka :):):) tez mi się wydaje że mi dopiero wody odeszły!!!
Dziękujemy pięknie za karteczki, mamy już cały stosik!!! Co jedna to piekniejsza Na jednej nawet Karolek na koniku jest hihi...
 
My przepraszamy jeśli nasze karteczki dojdą do Martusi i Karolka z opóżnieniem ale wysłaliśmy przez tą wstrętną ospę dopiero w piątek. do reszty mam nadzieje dojdą już na czas.
No i kartki nie takie jak chciałam ale tak to jest jak poślę się w zastępstwie mamę do sklepu po kartki urodzinowe :-D Mam nadzieję że nam wybaczycie
 
Sumka, do nas doszła na czas :-) dziękujemy! I za wszystkie pozostałe karteczki również bardzo, bardzo dziękujemy! Martuś jakby wiedziała, że to wyjątkowe kartki, bo oglądała je z uwagą i bardzo delikatnie :-)
I Martusię na koniku też mamy :-) Asia, super pomysł! Dla Martusi oczywiście konik to hau hau- jak wszystkie inne zwierzaki :-D
 
Kasiu, jeszcze nie- ale pewnie dziś znajdziemy ją w skrzynce :-)
W pracy codziennie odbieram i rozdzielam pocztę, i specjalnie patrzę na datę nadania- zwykłe nawet do 2 tygodni, a czasem więcej, a priorytety do 5-7 dni, takiego, który by szedł jeden dzień jeszcze chyba nie widziałam :-) Jak kupiłam ostatnio książkę na allegro, to babka nadała ją listem zwykłym i szła od 12 kwietnia do 9 maja :szok: No cóż, tak działa nasza poczta.
 
:-:)-:)-(Kasia, jestem zszokowana! Teraz to zaczynam się zastanawiac, czy wysłałam:szok:Wysyłałam sporo kartek... Nie no na 100% wysyłałam! Pamietam jak wpisywałam ulicę... Do Elbląga doszła a do Warszawy jeszcze nie??? Strasznie mi przykro, że nie doszła na czas:-:)-:)-(
 
reklama
Kasiu a nasza doszła? bo moje zwykłym poszły:( nie było znaczku priorytet u nas na poczcie:wściekła/y:
 
Do góry