reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia i inne aktywności fizyczne

Asiorek78

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2014
Postów
331
Miasto
Bydgoszcz
Otwieram temat gdyż w miedzy czasie pojawiła się taka propozycja.
RTEmagicC_15iza.jpg.jpg

Ćwiczenie 1
Przyjmij pozycję wyjściową. Ramiona połóż swobodnie wzdłuż ciała. Lewy bark unieś w kierunku prawego kolana nie odrywając dłoni od maty. To samo – prawy bark do lewego kolana.
Jak ja to rozumiem unosimy bark w stronę przeciwnego kolana, która ile może, podnosząc głowę nie odrywając piersiowego odcinka kręgosłupa od maty.

ćwiczenie z piłką
Ćwiczenie dla kobiet w ciąży na piłce fit

ćwiczenie rozciągające
Przykładowe ćwiczenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super! Dopiero teraz zauważyłam ze powstał wątek. Jak u was tomwyglada ćwiczycie regularnie? Ja widzę ze mam słabsza kondycje ale mam mocne postanowienie rozpoczęcia nawet 15 min ale codziennie
 
No i super:) podobno wysiłek fizyczny dla organizmu podczas porodu jest taki sam jak na maratonie. Pół roku wystarczy żeby podnieść kondycję:)

Asiorek a chodzisz tak sama czy na jakis aqua fitness?
 
Chodze na aqua aerobik, ja i same babki po 50tce :-)
Całe życie staram sie coś ćwiczyć oczywiście jak czas pozwala, do szkoły średniej rowerkiem już jezdziłam, do pracy również i ro przez cały rok do 2010, aż do kontuzji kolana (ale to nie na rowerze:-) ) Troche fitnes, wiecej czasu poświęcilam aikido - japońska sztuka walki.
Jak któraś z was chce się więcej ddowiedzieć zapraszam na strone www.aikido.bydgozcz.pl
 
Ostatnia edycja:
ooo, brakuje mi ćwiczeń. Z Chodakowską już nie zaszaleję ale Anemonne, podoba mi się ten link z aerobikiem dla ciężarnych. Dziś się już ładnie nabiegałam więc poki co odpoczywam ale jutro wskakuje w dresy i ruszę trochę tyłek :)
 
Mi tez brakuje fitnessu i biegania przede wszystkim... Tera troche sił mi mi wraca wiec postanowiłam od następnego tygodnia wrócić na siłownie i chociaż na pilates i stretching chodzić:) są tez ćwiczenia dla ciężarnych ale niestety o 11:30 tylko, wiec póki pracuje to nie dam rady na nie chodzić. No a bieganie na razie musze odpuscic:(
 
reklama
Do góry