reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cytologia w ciąży 16tydz.

Jagoda132

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2023
Postów
44
Witam,
Jestem w 16 tygodniu ciąży.
Właśnie odebrałam wynik cytologii: Nie stwierdzono neoplazji śródnabłonkowej ani nowotworu złośliwego ,ale tam gdzie mam interpretacje-wynik jest: Inne zmiany nienowotworowe: odczynowe zmiany komórkowe związane z zapaleniem (łącznie z typowymi zmianami reparacyjnymi).
W mailu z kliniki w której prowadzę ciąże mam informacje, ze wynik jest prawidłowy.
Nie wiem co o tym myśleć. Miesiąc temu kiedy pobierano wymaz lekarz wspomnianal o małej nadzerce, potem po około tygodniu dostałam delikatnych plamien i brałam luteinę. W końcu plamienia ustąpimy, na wizycie wczorajszej wszystko dobrze, luteine mam zaraz odstawić, o nadzerce doktor już nie wspominała. Sama nie czuje żadnych dolegliwości, a jednak ten wynik jest dla mnie niepokojący….
Czy u was tez coś podobnego wystąpiło?
Czy lekarz wdrażał wtedy jakieś leczenie?
Może to norma w ciąży i nie ma się czym przejmować?
Pozdrawiam
 
reklama
Pierwszy raz mam coś takiego na wyniku więc byłam zdziwiona. Skonsultowałam już sprawę z lekarzem. Wynik prawidłowy.
Pozdrawiam.
 
Cieszę się, że już jesteś spokojna. To ważne. Ale wiem jak trudno jest się nie nakręcać.

Spokojnej ciąży bez niespodzianek!
 
Do góry