reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

pea - ja często slyszałam taką opinię, że jest spora różnica między 1 a 2 dzieci. A prawie nie ma różnicy między 2 a 3 i tego się trzymam ;P Jednak nadal zamieram jak myśle o praniu - chyba zainwestuję w jakieś żelazko bezdotykowe czy coś :p jeszcze, żeby samo się chciało chować :p
 
reklama
pea - ja często slyszałam taką opinię, że jest spora różnica między 1 a 2 dzieci. A prawie nie ma różnicy między 2 a 3 i tego się trzymam ;P Jednak nadal zamieram jak myśle o praniu - chyba zainwestuję w jakieś żelazko bezdotykowe czy coś [emoji14] jeszcze, żeby samo się chciało chować :p
Jeśli masz miejsce to zainwestuj w suszarkę do ubrań, podobno rewelacyjna, nie trzeba prasować większości ubrań.. Ja niestety nie mam miejsca w mojej łazience ;(

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli masz miejsce to zainwestuj w suszarkę do ubrań, podobno rewelacyjna, nie trzeba prasować większości ubrań.. Ja niestety nie mam miejsca w mojej łazience ;(

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

najlepsze jest to, że mam suszarkę ale po kliku suszeniach mój mąż uznał, że rachunki za wysoki i znowu mi graci dom praniem - a ja mam pół nocy z życiorysu...
 
pea - ja często slyszałam taką opinię, że jest spora różnica między 1 a 2 dzieci. A prawie nie ma różnicy między 2 a 3 i tego się trzymam ;P Jednak nadal zamieram jak myśle o praniu - chyba zainwestuję w jakieś żelazko bezdotykowe czy coś [emoji14] jeszcze, żeby samo się chciało chować :p
Ja nie prasuje niczego. Jak coś wygląda na wygniecione to każdy sam sobie przed nałożeniem prasuje ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
pea - ja często slyszałam taką opinię, że jest spora różnica między 1 a 2 dzieci. A prawie nie ma różnicy między 2 a 3 i tego się trzymam ;P Jednak nadal zamieram jak myśle o praniu - chyba zainwestuję w jakieś żelazko bezdotykowe czy coś :p jeszcze, żeby samo się chciało chować :p
Też to slyszałam i nic a nic w to nie wierzę :p Mnie bardziej niż sama ilość dzieci przeraża tak mała różnica wieku między nimi. właściwie żadne nie będzie jeszcze nawet trochę samodzielne :O
 
Też to slyszałam i nic a nic w to nie wierzę [emoji14] Mnie bardziej niż sama ilość dzieci przeraża tak mała różnica wieku między nimi. właściwie żadne nie będzie jeszcze nawet trochę samodzielne :O
Jaka i Ciebie będzie różnica? ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli masz miejsce to zainwestuj w suszarkę do ubrań, podobno rewelacyjna, nie trzeba prasować większości ubrań.. Ja niestety nie mam miejsca w mojej łazience ;(

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
U nas się nie zmieści pralka i suszarka, więc planujemy kupić pralko-suszarkę :)
 
To jedno będzie miało prawie cztery, a drugie prawie 2 więc to już całkiem ogarnięty s tworzonka ;) szczególnie synek może okazać się bardzo pomocny.
U mnie będzie różnica 2 lata tak jak u Ciebie między obecną dwójeczką. Jak to wygląda? Ciężko?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jedno będzie miało prawie cztery, a drugie prawie 2 więc to już całkiem ogarnięty s tworzonka ;) szczególnie synek może okazać się bardzo pomocny.
U mnie będzie różnica 2 lata tak jak u Ciebie między obecną dwójeczką. Jak to wygląda? Ciężko?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie to jedno będzie miało 3,5 a drugie 1,5 :p
Nie jest łatwo, ale też nie ma tragedii. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od dzieci. Może być taki harpagan, ze przy jednym można osiwieć :D Ja mam szczęście bo naprawdę grzeczne i bezproblemowe dzieciaki od początku. Wiadomo, bywają kryzysy, ale jak nieraz słucham innych mam, to naprawdę nie mogę narzekać :)
 
Do góry