reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Czesc wszystkim przyszlym Mamom :)
Czytam Was juz od jakiegos czasu i dzis postanowilam dolaczyc. Na stale mieszkam w UK. Nie jest to moja pierwsza ciaza. Poprzednia zakonczyla sie niepowodzeniem- okazalo sie, ze to ciaza zasniadowa. Co rzutuje na to jak podchodze do ciazy teraz. OM 6.09, kalkulator wskazuje na 7t3d.
 
To mnie trochę uspokoilyscie bo czytałam ze niby rosną do 3 miesiąca :-)
Witaj inka :-) moja to pierwsza ciąża, ale myślę że każdy z nas bez znaczenia w której jest ciąży to i tak martwi się o swoje maleństwo. Ale po to tu jesteśmy by się wspierać :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo laski. Gratki wizyt i słodkich fasolek. Serdecznie witam nowe oczekujące mamy;) co do biustu cieście sie ze nie rosną ja startowała teraz z 80c a juz nie mieszcze sie w 95c a to dopiero 7 tc. A szczupla jestem po poprZedniej ciazy zostało mi tylko 4kg. Dzis latam w sportowym staniku. Najgorzej jak mała noszę bo bolą tragicznie.
Co do sexu dzis po tygodniu dostaliśmy zielone światło wiec aie cieszę bo moje libido jest w normie nie tak jak w piwrwszej ze musialam sie zmuszać bo nie chciałam.
A co do apetytu jak nie mam to nie ale jak juz zrobie sie glodna to tragedia moge jesc bez konca;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mnie trochę uspokoilyscie bo czytałam ze niby rosną do 3 miesiąca :-)
Witaj inka :-) moja to pierwsza ciąża, ale myślę że każdy z nas bez znaczenia w której jest ciąży to i tak martwi się o swoje maleństwo. Ale po to tu jesteśmy by się wspierać :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieki ;) wiadomo w grupie sila :)
 
Ja na codzień w ogóle nie noszę stanika bo nie lubię :-)

Badania pierwsze też ma za sobą, wyniki ok a 18 listopada w końcu idę do mojego lekarza który będzie prowadzić ciążę i założy mi kartę. Już doczekać się nie mogę :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na codzień w ogóle nie noszę stanika bo nie lubię :-)

Badania pierwsze też ma za sobą, wyniki ok a 18 listopada w końcu idę do mojego lekarza który będzie prowadzić ciążę i założy mi kartę. Już doczekać się nie mogę :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja rowniez mam 18 na wizyte i wtedy tez zaklaadac kartę będę

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj zapomniałam zupełnie.dzis dzwoniła położną, jesteśmy umówione na 10 listopada.:) po plamieniu ani śladu.co do piersi to boję się pomyśleć ale normalnie mam 80d/e więc zakończę pewnie na jakimś 95g. hih.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystkie obawiają się tego jak bardzo urosną piersi, Więc obawiam się i ja hihi
Normalnie mam 75e ...ciekawe co to będzie.
To pierwsza moja ciąża więc nie wiem czego się spodziewać:)
 
Do góry