reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Powiem ci tak, ja jestem przyzwyczajona do cen tam gdzie mieszkalismy w lubuskim za mieszkanie 70-80m2 placilismy 600zl odstepnego +czynsz do spoldzielni ookolo 450zl. mieszkania nowo wyremontowane i w ogóle. Wiec jak teraz widzę mieszkanie fakt ze 70m2 ale praktycznie do konkretnego remontu, lacznie z wymiana calej kuchni i malowaniem oczywiście na koszt najemcy za prawie 1100zl odstepnego + spoldzielnia okolo 700zl na 3osoby to troche mi sie to nie widzi.
A ceny sa różne zazwyczaj od 700zl wzwyż, z tym ze właśnie zazwyczaj tak do 1200 to sa to kawalerki po 30pare metrow [emoji57]Rozumiem ale nie kazdy chce i ma gdzie zabrać te meble tak jak wlasnie w tym przypadku dlatego babka chce zeby zostały jak sa...

No tak, to akurat może się zdarzyć. No to musicie podjąć wspólna decyzje i ojca na kompromis;)
 
Wózek wyglada spoko:)
Polecam jednak nie korzystać z antymandatu( łupiny);)
Właśnie my po nowym roku jedziemy po lupibe dla małej :) mamy juz dla starszaka axkida i nie wiem co za lupine kupic teraz. Masz coś do polecenia? Niezbyt wygorowana cena najlepiej bo i tak po roku kolejny raz wpadbie jakies 1700 :\
 
Śliczny [emoji7]jaki to model dokładnie ?

No i oczywiście pewnie juz to wiesz ze ten z zestawu fotelik lupina to tylko do wpiecia na wozek jesli nie chesz targac gondoli [emoji6] ale na pewno nie do auta [emoji6]
Bebetto Holland 3w1 ;) oglądałam się za innymi, podobały mi się modele Junamy, Tutek też miał fajne designy, ale jak wiadomo... życie bywa przewrotne, a decyzje zmienne [emoji39]
 
Tak, tak. Ola wejdź na fb na 8gwiazdek- to kopalnia wiedzy. Możesz spróbować sprzedać fotelik, no chyba ze chciałabyś go użytkować, ale wątpię zeby miał dobre testy ADAC, a tutaj się rozchodzi o bezpieczeństwo Twojej corci
Na pewno poczytam i na pewno nie będę narażać córki na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, dzięki za rady! :)))))
 
reklama
Do góry