reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja chciałabym mieć dwójkę, sama mam brata i bardzo dobrze wspominam dzieciństwo z nim [emoji173] do tej pory się bardzo wspieramy. Ale my mieliśmy niełatwe dzieciństwo, dlatego też jesteśmy tacy zzyci.
 
reklama
Ja miałam kiedyś coś podobnego tylko że zapalenie nerwu łopatkowego i domowe sposoby nie pomogły tylko leki przeciwbólowe i rozkurczowe przypisane przez lekarza. W ciąży gorsza sprawa.... jak nie przejdzie to musisz się do niego wybrać i coś Ci doradzi.

Dokładnie w ciazy ciężki temat .. :( a ból nie do opisania
 
Co do poduszki ciążowej, jestem wysoka i też mam tą w kształcie litery C. Pasuje bo mam dużą, są różne rozmiary tych poduszek.
 
Ja juz w sumie rocznikowo to 23 mam [emoji12] Ja chce dwójkę, po porodzie koniec, zamykam fabryke [emoji12] choc moj tz wspominal cos o 3 [emoji57] to mu powiedzialam ze jak bedzie chcial to niech sobie zmajstruje ale nie ze mna [emoji12]
 
reklama
Dokładnie w ciazy ciężki temat .. :( a ból nie do opisania
Wierzę.... mnie to dopadło przed ciąża i brałam lekki chociaż tak niechętnie bo miałam wtedy przeczucie że się udało i miałam rację. Musisz pójść do lekarza bo raczej samo nie przejdzie... ja to przeciagalam bo jednego dnia było trochę lepiej a później wracało i bolało jeszcze bardziej.... [emoji53]
 
Do góry