reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
No właśnie ja mam po córce, siostrzenicy, używane i kilka nowych i mama dziwnie zareagowała, że jak to używane dla dzieciątka kupować:/
U nas to normalne że się kupuje...ja nie kupowałam bo siostry miały ale pewnie bym część kupiła od kogoś znajomego jakbym nie miala
 
Super, gratuluję :) Całe 450 gram wszechszczęścia!!

No ja właśnie wysłałam jedną robotę do kontrahenta i powinnam się zabrać za kolejną, by jeszcze dziś wysłać, ale tak mnie potwornie muli, że się zastanawiam, czy się przekimać i potem robić :D

Mam pytanie do was dziewczyny.
Przywieźliśmy łózko od rodziny, które leżało jakieś 12-13 lat w piwnicy i to takiej, do której zagląda się sporadycznie. Byłam sceptycznie nastawiona do tego, bo zdawałam sobie sprawę, że jak coś tak długo leży w zapomnianej piwnicy, to zbyt świeże nie jest. No i wykrakałam. Złożyliśmy je i umyliśmy wodą z płynem, sodą, a ono tak śmierdzi stęchlizną, że mnie aż zapowietrza, gdy jestem obok. Ja nie widzę, swojej małej w tym łóżeczku, a mój m. że jak się umyje ze 150 razy i wywietrzy to będzie cacy. Nie chce mi się już z nim kłócić.
Co robić dziewczyny? Jest jakaś szansa, że ono przestanie tak śmierdzieć? :(

Tak samo mam dostać łóżeczko które leżało 10lat...ciekawe co ja zostanę....
 
No właśnie ja mam po córce, siostrzenicy, używane i kilka nowych i mama dziwnie zareagowała, że jak to używane dla dzieciątka kupować:/

Noworodka trzeba kilka razy dziennie przebierać.. Myślę że kilka ubranek używanych można odkupić. Dzieci tak i tak szybko rosną ;)
 
reklama
Do góry