reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja nie zamierzam się kłócić, też mnie usunięto. Takie dane już kiedyś wysyłałam. Jestem na forum już wiele lat i nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Zawsze pisało się wiele na otwartym, rady i kwestie "dzieciowe". Zamknięty wątek był od zdjęć i bardzo prywatnych spraw. Tu otwarty prawie umarł. Choć liczę,że się ożywi. W pierwszej ciąży forum było mi naprawdę pomocne. Byłam młoda i nie miałam doświadczenia. Teraz mam sentyment do bb. Mam nadzieje,że się tu jakoś poukłada.

Masz rację...nigdy wcześniej czegoś takiego nie było...A tu?
Nie ma co :) oby się wątek ozywil i było nas więcej :)
 
reklama
A jeszcze wracając bo ta grupka dziewczyn twierdzi że miesiąc zbieramy inf kto i co ja byłam ostatni raz na forum 3lutego później miałam problemy i dziś mamy 18 luty. Zaledwie dwa tyg mnie nie było...
Wiem że je nie przegadam i nie ma to sensu bo jedna druga broni. Ale po co te kłamstwa?
Nowe koleżanki które dotrą na forum to aż się zdziwił co tu się wyprawia....

Skoro ostatni raz na forum bylas 3 lutego to miałaś wczesniej szanse podac dane do tabelki i po problemie.
Temat tabelki byl jak sie nie myle od poczatku watku zamknietego. W drugiej polowie stycznia dziewczyny wziely sie za jej tworzenie. Ja sama 25.01 wyslalam takie "dane" a to bylo juz 2 lub 3 dni po pierwszym ogloszeniu tego przez dziewczyne ktora sie tym zajęła. I codziennie bylo o tym przypominane zeby nawet jesli ktos rzadko zagladal byl w stanie ta informacje wylapac.
Wiec skonczmy te dyskusje.
 
Hej witam ponownie:)
Nie było mnie tu trochę czasu. Koniec remontu, przeprowadzka no i przez jakiś czas byłam odcięta od neta. Teraz powinnam już mieć możliwość częstego zaglądania.
Do zeszłego tygodnia nie czułam,że jestem w ciąży. A jakoś parę dni temu tak mnie wygięło do przodu,że i brzuch 2 razy większy. Płci dalej nie znamy. Prenatalne mam mega późno,bo 26 lutego i mam nadzieje,że dzidziuś nie zrobi nam psikusa. Wewnętrznie czuję,że to dziewczynka-zobaczymy czy mam intuicję. Maluch kopie jak szalony. Ostatnio tak nisko raczej-więc chyba nóżkami do dołu jest. Co do wyprawki mam ledwie zaczętą. Przez tą przeprowadzkę nie było na to czasu i głowy. A z racji tego,że mój syn ma w tym roku 10 lat-to po nim nic już mi nie zostało.
Ja 26 mam glukoze :p moja corka w tym roku też 10 lat kończy i rzeczy mam dalej po niej na strychu w pudłach pochowane :)
 
Ja też po córce wiele nie mam :D raz, ze już 6 lat minęło, a dwa, ze przeprowadziliśmy się do innego kraju i tych rzeczy niemowlęcych szybko się pozbyłam ;)
 
Skoro ostatni raz na forum bylas 3 lutego to miałaś wczesniej szanse podac dane do tabelki i po problemie.
Temat tabelki byl jak sie nie myle od poczatku watku zamknietego. W drugiej polowie stycznia dziewczyny wziely sie za jej tworzenie. Ja sama 25.01 wyslalam takie "dane" a to bylo juz 2 lub 3 dni po pierwszym ogloszeniu tego przez dziewczyne ktora sie tym zajęła. I codziennie bylo o tym przypominane zeby nawet jesli ktos rzadko zagladal byl w stanie ta informacje wylapac.
Wiec skonczmy te dyskusje.

Ty udajesz czy na serio?
To chwilę nagle kryzysowe da radę przewidzieć wcześniej?
Pomyśl czasem za nim coś napiszesz.
To że ciągle siedzisz ma forum bo masz czas to tylko pozazdrościć.
Życie jest nieprzewidywalne.
Ty jesteś swierzakiem a madrujesz się jakbyś założyła wątek. Zejdz do dołu trochę laska.
 
Ty udajesz czy na serio?
To chwilę nagle kryzysowe da radę przewidzieć wcześniej?
Pomyśl czasem za nim coś napiszesz.
To że ciągle siedzisz ma forum bo masz czas to tylko pozazdrościć.
Życie jest nieprzewidywalne.
Ty jesteś swierzakiem a madrujesz się jakbyś założyła wątek. Zejdz do dołu trochę laska.

Chyba nie ma sensu z toba dyskutowac bo wydaje mi sie ze nawet nie zrozumialas tego co napisalam.

Wystarczylo wrocic i normalnie zapytac o dostęp do wątku i bys go pewnie dostala ale po co lepiej twierdzic ze sie panoszymy...[emoji57]

Kończę temat. Lepiej nie psuc sobie dnia przez takie pierdoly [emoji57]
Ciekawa jestem tylko skad ci sie ubzduralo ze jestem "swierzakiem"[emoji57]



Spokojnych ciąż dla Was wszystkich [emoji257]
 
reklama
Do góry