reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cześć dziewczyny:)
Gratuluje wizyt. My mamy 27.02. mam nadzieję że już nam powie że na pewno chłopiec a nie zmieni sie XNOE :)
na aliexpres ogólnie zamawiamy ale dla dzidziusia jeszcze nic bo wszystko mamy po synku
Ja skierowanie dostępne na najbliższej wizycie więc koło 27tc będę robić...
Dziewczyny a jak macie ułożone dzieciolki dupka w dół to czujecie ruchy i góry i na dole??
Ja krzywą mam do zrobienia na początku marca, a to będzie 25-26tc.
Moje maleńka na prenatalnych 2tr (w 20tc) była ustawiona główkowo, przez co czułam ją tuż nad pęcherzem jak ruszała główką lub rączkami (takie łaskotanie). Ale potem wygodnicka zmieniła zdanie i ułożyła się poprzecznie. Z lewej mam zatem teraz łaskotanie jak rusza rączkami lub bąbelkuje, gdy mój mąż rozmawia z nią i całuje przez brzuch :D A prawą stronę mam okopywaną okropnie :D Zastanawiam się nieraz, skąd w takim malcu tyle siły.
Ja podobnie jak @archiwistka123 z uwagi na pracę i męża mam mało czasu na forum, ale pytań mnoży się mnóstwo i panika ogarnia.
Powiedzcie mi proszę, czy któraś z was zmaga się ze zbyt niskim ciśnieniem? U mnie powoli zaczynają się przez to pojawiać zawroty głowy. Martwi mnie to trochę, bo boję się by nie uderzyć brzuchem o coś. Obecnie pomaga mi ruch (długie spacery i umiarkowane ćwiczenia), ale to działa na jeden dzień. Spacerować nie zawsze się da, bo w moim mieście np. od wczoraj alert smogowy :( Zaznaczam, że jestem dopiero co po wizycie u kardio i badania wyszły bardzo dobrze. Nie ma żadnych powodów do niepokoju.
 
reklama
Niskie cisnienie czyli ile masz na mysli ??
Ja krzywą mam do zrobienia na początku marca, a to będzie 25-26tc.
Moje maleńka na prenatalnych 2tr (w 20tc) była ustawiona główkowo, przez co czułam ją tuż nad pęcherzem jak ruszała główką lub rączkami (takie łaskotanie). Ale potem wygodnicka zmieniła zdanie i ułożyła się poprzecznie. Z lewej mam zatem teraz łaskotanie jak rusza rączkami lub bąbelkuje, gdy mój mąż rozmawia z nią i całuje przez brzuch :D A prawą stronę mam okopywaną okropnie :D Zastanawiam się nieraz, skąd w takim malcu tyle siły.
Ja podobnie jak @archiwistka123 z uwagi na pracę i męża mam mało czasu na forum, ale pytań mnoży się mnóstwo i panika ogarnia.
Powiedzcie mi proszę, czy któraś z was zmaga się ze zbyt niskim ciśnieniem? U mnie powoli zaczynają się przez to pojawiać zawroty głowy. Martwi mnie to trochę, bo boję się by nie uderzyć brzuchem o coś. Obecnie pomaga mi ruch (długie spacery i umiarkowane ćwiczenia), ale to działa na jeden dzień. Spacerować nie zawsze się da, bo w moim mieście np. od wczoraj alert smogowy :( Zaznaczam, że jestem dopiero co po wizycie u kardio i badania wyszły bardzo dobrze. Nie ma żadnych powodów do niepokoju.
 
Niskie cisnienie czyli ile masz na mysli ??
dziękuję za zainteresowanie :)
z pomiarów, jakie robię dwa razy dziennie, wychodzi, że w granicach 93-105/45-60
tak się teraz zastanawiam, czy może mieć to związek z niedoczynnością tarczycy, biorę euthyrox N50
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry