reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Wiecie co, w porównaniu do zdrowia dziecka/swojego płeć ma oczywiście drugorzędne znaczenie. Jeśli jest jakieś poważne i uzasadnione zmartwienie to ploteczki o płciach, ubrankach czy swędzeniu brzucha wydają się bez sensu. jednak dla mnie to ciekawe, jak nowe przemyślenia m teraz kiedy już w tej ciąży jestem i jak zachowuje się otoczenie. Dla mnie tez przed ciąża nie miało żadnego znaczenia jaka płeć, bo to jednak była abstrakcja, a poza tym przy pierwszym to faktycznie wszystko jedno jeśli planuje się więcej. Ja mysle mieć dwa, wiec wielu prób tu nie będzie;) A jak tak patrzę dookoła to częste jest decydowanie się na więcej dzieci, żeby w końcu trafić na tę brakującą płeć. Trzeba przyznać jednak ze ilość dzieci jednak ma wpływ na to jak wyglada nasze życie. To takie luźne przemyślenia, bo to w końcu ogóle forum, a chyba mało się o tym mówi. Zreszta tabu w tematach ciążowych i po jest zaskakująco dużo, co jest szkodliwe moim zdaniem. Zakończę klasyczną mantrą i świętą racją: oby było zdrowe ^^

Btw czy was tez kłuje s prawym boku? Coraz częściej boli mnie jakby wątroba 😕 chyba muszę zrezygnować z żółtego sera, który tak mi smakuje w tej ciąży. Oby to nie było nic gorszego niż rozpychanie się dziecka.
My z mężem zawsze chcieliśmy miec duża rodzinę. Mamy już bliźniaczki, teraz w drodze i myślę, że zdecydujemy się na jeszcze jedno dziecko. Mąż dobrze zarabia, mamy swój dom i warunki na posiadanie tylu dzieciaczków. Ja akurat na otoczenie nigdy nie zwracała uwagi, to że ktoś mówi to sobie może mówić różne rzeczy. Każdemu zależy na zdrowym dziecku i jest to normalne, ale co do płci są to po prostu małe marzenia i tyle. U nas 3 dziewczynka i jesteśmy szczęśliwi, bo jest wszystko w porządku.
Myślę, że w życiu najważniejsze jest zdrowie, nasze i naszych maluchów. Reszta to kwestia drugorzędna.
 
reklama
Do góry