reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

ja na razie pracuje, bo boję sie iść trzeci raz na zwolnienie ciążowe w tym roku, mam nadzieję popracować około trzech miesięcy i później się zwalniać. Ale ja mam lekka, siedząca pracę w kantorze, co prawda zmiany nocne ale przy obecnym ruchu można sie nawet wyspać :)
Ja jestem drugi raz na zwolnieniu w tym roku. Szefowa się tylko cieszy że tym razem mi płacić nie musi za pierwsze 30dni😅
Boję się że znowu nic nie wyjdzie. Bardzo się boję. Najchętniej codziennie bym betę robiła. ( Powstrzymuje się jakoś). Dzisiaj się nakręciłam że beta 110 w 26dc to może jednak za niska... Cieszę się że piersi mnie bolą i już widać że się zmieniają. Bo ostatnio przestały boleć i było po wszystkim ☹️
Ale bałam się pracować żeby nie być na kwarantannie i nie mieć żadnej infekcji.
 
reklama
Ja poza pracą mam jeszcze studia dzienne i zdecydowałam że narazie będę kontynuować, ale jak tylko poczuje się gorzej odpuszczam.
Od wczoraj męczę się z katarem, macie jakieś sprawdzony sposoby? Bo już normalnie u jechać z tym nie mogę :(
Majeranek 🙂 pić herbatę , maść majerankowy pod nos, inhalacje.
 
Ja jestem drugi raz na zwolnieniu w tym roku. Szefowa się tylko cieszy że tym razem mi płacić nie musi za pierwsze 30dni😅
Boję się że znowu nic nie wyjdzie. Bardzo się boję. Najchętniej codziennie bym betę robiła. ( Powstrzymuje się jakoś). Dzisiaj się nakręciłam że beta 110 w 26dc to może jednak za niska... Cieszę się że piersi mnie bolą i już widać że się zmieniają. Bo ostatnio przestały boleć i było po wszystkim ☹
Ale bałam się pracować żeby nie być na kwarantannie i nie mieć żadnej infekcji.
ostatnio taka wysokość bety jak ty, to miałam chyba w 31 dc. To było dopiero nisko. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale słyszałam że dobra beta to jest 100 w dniu planowanej miesiączki?
 
ja właśnie wróciłam do domu, zrobiłam bete, morfologię, żelazo, tsh i progesteron , wyniki będą dziś, poza beta, na która będzie trzeba czekać prawdopodobnie do piątku, zawału dostanę...
 
Czemu na bete do piatku az? 😲
nie mam pojęcia, w starym laboratorium też z reguły trwało to dwa dni, dziś poszłam do nowego i podobno teraz tylko Wrocław w mojej okolicy wykonuje bete, dlatego długo się czeka... Mam nadzieję że w może w internecie pojawia sie wyniki szybciej, chociaż koleś w punkcie pobran mówił że mała szansa ...
 
reklama
nie mam pojęcia, w starym laboratorium też z reguły trwało to dwa dni, dziś poszłam do nowego i podobno teraz tylko Wrocław w mojej okolicy wykonuje bete, dlatego długo się czeka... Mam nadzieję że w może w internecie pojawia sie wyniki szybciej, chociaż koleś w punkcie pobran mówił że mała szansa ...
A ile kilometrów od Wrocka mieszkasz? Boję się że u mnie może być to samo
 
Do góry