reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja mam druga ciaze, ale pierwsza zakonczona cc tydzien przed terminem i pierwszy raz przezywam to, co inne przy pierwszej ciazy - mialam pierwszy raz skurcze, nawet nie wiedzialam, ze to to :D A termin mam na 19 czerwca, wiec jeszcze troche. I brzuch mi opadl bardzo mocno, w poprzedniej nie zdazyl :)
Ja tez 19.06 termin:) wydawało mi się ze już powinnam mieć spokój, bo tam mało miejsca w brzuchu, ale już drugi dzień tak się kokosi i wali po kiszkach, ze czuję jakby mnie ktoś pobił bejsbolem 🥲 i wydaje mi się ze co pare dni mam skurcz czy dwa…chyba…
 
reklama
A to dziwne. Bo skurcze krzyżowe ogólnie nie wychodzą na ktg. Chyba że masz tak jak ja, jedne i drugie.
No miałam jedne i drugie. To znaczy macica twarda jak kamień, potem ból w krzyżu, pitem kłucie w podbrzuszu wszystko razem trwa z 1,5 minuty i puszcza. Wydaje mi się że jak macica napięta jest jak kamień to skurcze powinny się zapisać.
 
No miałam jedne i drugie. To znaczy macica twarda jak kamień, potem ból w krzyżu, pitem kłucie w podbrzuszu wszystko razem trwa z 1,5 minuty i puszcza. Wydaje mi się że jak macica napięta jest jak kamień to skurcze powinny się zapisać.
Rzeczywiście twardy brzuch się zapisuje, a te bolesne krzyżowe są długie jak ch... I nic. 😔
 
Rzeczywiście twardy brzuch się zapisuje, a te bolesne krzyżowe są długie jak ch... I nic. 😔
Teraz na ktg przed snem się zapisały. Ale inna położna była, mocniej zawiązała pasy i w trakcie obróciła mnie na drugi bok, że sondę od skurczy miałam pod brzuchem. Skurcze zapisały się do 75 nawet, ale nieregularne, choć w ramach 10 minutowych było 4
 
Ja rozpakowana.
Dzisiaj miałam CC malutka 3300g 53cm 10pkt [emoji7][emoji3059]
Cesarka niestety ciężka , okazało się , że mam straszne zrosty po poprzedniej , 3lekarzy miało problem , żeby wydostać mała . Ciśnienie bardzo mi spadało , co chwilę miałam odlot plus problem z oddychaniem, ale jakoś daliśmy radę. Leżę obecnie pod nadzorem aż do jutra , bo ciśnienie nadal kiepskie. Malutkiej nie widzialam , bo nie byłam w stanie. Najważniejsze , że jest cała i zdrowa . [emoji3590]
Gratulacje!!! [emoji3059] Współczuję, że tak ciężko było, ale teraz na pewno będzie coraz lepiej. Dużo zdrówka dla Was [emoji3526][emoji3590]
 
To dlaczego te płytki taka duża wartość mają? :( Skąd to się wzięło?
Nie mam pojęcia :( ale moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z żelazem. Bardziej obstawiam kwestie tego, że organizm szykuje się do porodu i wyższymi płytkami zabezpiecza cie przed wykrwawieniem. Tylko one u ciebie faktycznie są wysoko bardzo
 
Gratulacje!!! [emoji3059] Współczuję, że tak ciężko było, ale teraz na pewno będzie coraz lepiej. Dużo zdrówka dla Was [emoji3526][emoji3590]
Dziękuje 🎀
Ja już z malutka , rano koło godziny 6 udało mi się wstać. Tak cholernie bolało , że aż się poryczałam. Niestety brak odwiedzin powoduje też brak pomocy...było na prawdę ciężko , szczególnie wstać i wziasc mała na ręce . Teraz jest już lepiej . Zastanawiam się kiedy dadzą cokolwiek do jedzenia ...
 
reklama
Dziękuje 🎀
Ja już z malutka , rano koło godziny 6 udało mi się wstać. Tak cholernie bolało , że aż się poryczałam. Niestety brak odwiedzin powoduje też brak pomocy...było na prawdę ciężko , szczególnie wstać i wziasc mała na ręce . Teraz jest już lepiej . Zastanawiam się kiedy dadzą cokolwiek do jedzenia ...
Gratulacje kolejna czerwcowa mamusi Cesarkę miałaś?
Teraz to faktycznie z tymi odwiedzinami i pomocą dramat :(
 
Do góry