reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Co polecacie dziewczyny przeciw rozstępom? Na początku od razu mi całe piersi popękały i boję się, że to samo będzie z brzuchem.Na razie po prostu nawilżam balsamem, tłustymi kremami i maścią witaminową bo bardzo pomogła mi na suchą skórę na twarzy.Brzuch póki co jest czysty.Ale chciałabym kupić sobie coś konkretnego przeciw rozstępom.Zastanawiam się nad kremem firmy Mustella.Miałyście go może?
Wydaje mi się że to zależy od człowieka, ja w pierwszej i obecnej ciąży używam Ziaja bal
Co polecacie dziewczyny przeciw rozstępom? Na początku od razu mi całe piersi popękały i boję się, że to samo będzie z brzuchem.Na razie po prostu nawilżam balsamem, tłustymi kremami i maścią witaminową bo bardzo pomogła mi na suchą skórę na twarzy.Brzuch póki co jest czysty.Ale chciałabym kupić sobie coś konkretnego przeciw rozstępom.Zastanawiam się nad kremem firmy Mustella.Miałyście go może?
Wydaje mi się że to wszystko zależy od genów. Ja stosuję Ziaja na rozstępy i w pierwszej ciąży nie miałam ani jednej kreski. Koleżanka stosowała mustlle i cały brzuszek w paski 🤷
 
reklama
Nam się urodzi dziewczynka, wiem to już bo robiłam test nifty. Na USG nic a nic nie pokazuje 😁 prawdopodobnie będzie Ania albo Helena ale żadne z nich to nic pewnego...
Czy któraś z Was przechodziła covid w ciąży?
 
Jak z ruchami waszych maluszków? Od dwóch tygodni czuję ruchu tylko bardzo rzadko albo wcale i kurde nie wiem czy to normalne dodam że to moja 3 ciąża, mam jednego syna tyle ze ma już 6 lat i nie pamiętam jak to wtedy było z ruchami. Obecnie jestem w 17+4 tyg
U mnie 18 tydzień i już czuję ruchy bez przykładania ręki.Dzidziuś jest bardzo żywy dlatego ostatnio się przestraszyłam jak nie czułam.
 
O rany, co za ulga że nie tylko ja tak mam. Czuję się po prostu jak jakiś absolutny flak, zero energii, ciągle bym spała. Niech to już minie, bo mam wrażenie że wszystko poza leżeniem jest wysiłkiem ponad miarę 😑 a jeszcze od niedawna znowu wróciło mi niskie ciśnienie i zazwyczaj jest to coś w stylu 80/55, nie wiem dlaczego, ale to na pewno nie pomaga czuć się pełnym sił witalnych
Zdecydowanie jestem z Wami, ledwo z kanapy się ruszam ale zmuszam się bo 3letnia córa się domaga uwagi😃 miejmy nadzieję że ten stan wkrótce minie
 
Właśnie robię listę wyprawkową, kurcze dużo tego jest oprócz ciuszków....
Ja nie mam pojęcia jak taka lista powinna wyglądać.To moja pierwsza ciąża, muszę to przestudiować w Internecie.Wózeczek kupuje dziadek i wanienke.A poza ciuszkami i pielęgnacją to nie wiem co jeszcze.
 
Wydaje mi się że to zależy od człowieka, ja w pierwszej i obecnej ciąży używam Ziaja bal

Wydaje mi się że to wszystko zależy od genów. Ja stosuję Ziaja na rozstępy i w pierwszej ciąży nie miałam ani jednej kreski. Koleżanka stosowała mustlle i cały brzuszek w paski 🤷
Mi od razu popękały całe piersi.Miałam dosyć małe przed ciążą i sporo urosły.Zaczęłam nawilżać skórę jakieś 2 miesiące temu.Z tyłu uda mi popękały A wizualnie w tym miejscu dużo nie przytyłam.Brzuch się robi spory A poza jednym naczynkiem jest czyściutki. Trochę tego nie rozumiem.
 
Nam się urodzi dziewczynka, wiem to już bo robiłam test nifty. Na USG nic a nic nie pokazuje 😁 prawdopodobnie będzie Ania albo Helena ale żadne z nich to nic pewnego...
Czy któraś z Was przechodziła covid w ciąży?
Ja na samym początku.Poleżałam kilka dni w łóżku, ale objawy jak przy przeziębieniu tyle że smaku i zapachu nie miałam.Morfologia trochę zaburzona przez to.
 
reklama
Do góry