reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Jak długo Was kopią dzieciaczki? Ja zaczęłam czuć ruchy parę dni temu, 18+3 przez dzień poczuje może z5razy kopniaki. Więc wieczór kopnie dwa razy i dość. Później znowu dwa razy..
A II gdzie czujecie ruchy? Ja póki co na samym dole
 
Ja najczęściej wieczorem ale rano po śniadaniu też da o sobie znać 😉ja czuję i widzę koło pępka ale ostatnio gdziws się tak na dół zakręciła ze myślałam że wyleci 🤣🤣🤣
 
Jak długo Was kopią dzieciaczki? Ja zaczęłam czuć ruchy parę dni temu, 18+3 przez dzień poczuje może z5razy kopniaki. Więc wieczór kopnie dwa razy i dość. Później znowu dwa razy..
A II gdzie czujecie ruchy? Ja póki co na samym dole
Mnie tez kopnie z kilka razy i się uspokaja i po kilku h znowu kilka kopniaków.
Ja tez przeważnie czuje niżej kopniaki czasami dojdzie prawie pod pępek i po różnych stronach ale przeważnie niżej.
 
U mnie jeszcze nie czuć pod ręką, ale jeszcze jest na to chwila czasu 😊
U mnie pod ręką już dawno było czuć A od 17tc już normalnie czuję bez dotykania.Niunia bardzo reaguje na głośne dźwięki. Wczoraj pies zaczął strasznie szczekać i piszczeć,mała się obudziła i tak kopnęła aż troszeczke nawet zabolało.Chyba się przestraszyła.
 
reklama
Moje maleństwo 18+5 tc czuję dosyć słabo ,aczkolwiek kopniaki są już wyczuwalne pod ręką. Ruchy czuję najczęściej wieczorem przed pójściem spać. Jutro mamy wizytę kontrolną , dzisiaj byłam w poradni diabetologicznej - pomimo szalejących cukrów na czczo wszystko jest ok.
03.02 mamy połówkowe badanie. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i ,że w końcu dowiem się kto u mnie w brzuchu zamieszkał 😉
 
Do góry