reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Zaczyna mnie boleć ząb🥴 Wiecie może jak wygląda leczenie w ciąży? Pamiętam jak prawię 7 lat temu gdy byłam z synem w ciąży też bolał mnie ząb i dentysa średnio chcial go ruszać zalecił zmianę pasy i faktycznie pomogło ale tu problem raczej się tak nie rozwiąże jutro będę wydzwaniać po gabinetach...
Ja we wtorek byłam na borowaniu.Miałam rozłożone zakładanie plomby na 2 wizyty.Nie wiem co dokładnie u Ciebie dolega,ale raczej niechętnie robią znieczulenia.Jeśli chodzi o dziąsła to nadwrażliwość czy krwawienie podczas mycia to normalne w ciąży,ale zmiana pasty w takim przypadku chyba pomaga.
 
Dziewczyny z Wawy - da się w centrum lub okolicach znaleźć dentystę na NFZ?
ja chodzę od 2017 rokuna nfz w przychodni przy WAT (dalekie Bemowo, ale pomimo przeprowadzki nie zmieniłam). Za lepsze wypełnienia możesz zapłacić. W śródmieściu się nie orientuję
 
Ja we wtorek byłam na borowaniu.Miałam rozłożone zakładanie plomby na 2 wizyty.Nie wiem co dokładnie u Ciebie dolega,ale raczej niechętnie robią znieczulenia.Jeśli chodzi o dziąsła to nadwrażliwość czy krwawienie podczas mycia to normalne w ciąży,ale zmiana pasty w takim przypadku chyba pomaga.
A ty brałaś znieczulenie? ja jeszcze nigdy nie leczyłam bez znieczulenia zawsze wręcz proszę o końska dawkę i kurde boję się jak to teraz będzie
 
A ty brałaś znieczulenie? ja jeszcze nigdy nie leczyłam bez znieczulenia zawsze wręcz proszę o końska dawkę i kurde boję się jak to teraz będzie
Ja bez problemu mialam podane znieczulenie. Ba. Nawet leczenie kanałowe. Dentystka powiedziała, ze 2 trymestr jest najlepszy na leczenie zębów. Byłam na wizycie 2 tygodnie temu i kolejna pod koniec lutego.

Przede wszystkim dostałam już ogrom zaleceń, żeby nie całować malucha w usta a juz na pewno nie brać do ust jego smoczka ani poźniej łyżeczek. Szczególnie jeśli mamy problemy z próchnicą
 
Zaczyna mnie boleć ząb🥴 Wiecie może jak wygląda leczenie w ciąży? Pamiętam jak prawię 7 lat temu gdy byłam z synem w ciąży też bolał mnie ząb i dentysa średnio chcial go ruszać zalecił zmianę pasy i faktycznie pomogło ale tu problem raczej się tak nie rozwiąże jutro będę wydzwaniać po gabinetach...
Normalnie, idzies na wizyte, tylko powiedz ze jestes w ciazy. Znieczulenie normalnie mozesz wziac. Ja teraz chodze i lecze zeby i normalnie znieczulenie biore. W poprzedniej ciazy mialam nawet wyrywana 6 z dużym znieczuleniem i spoko.
 
Mnie wczoraj tez strasznie ząb zaczął bolec na sama noc 😕 dzisiaj już nie boli ale i tak jutro umawiam się z dentysta na sprawdzenie
 
Byłam u dentysty 3 tygodnie temu, normalnie znieczulenie. Idę też w środę na wymianę starej plomby.
W Warszawie na NFZ niestety nic nie polecę
 
reklama
Do góry