reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Ja jutro pojadę też zrobić przyrost. Mam złe przeczucie więc wolę sprawdzić 3 razy więcej niż raz za mało 🙈

Przynajmniej wiadomi skąd u Ciebie krwawienie. Oby już nie wróciło ✊✊✊
już dziś niedawno znowu poleciało 🙈 ale to dobrze niech się oczyszcza ten krwiak 🙈 w poprzedniej ciąży miałam to samo i szybciej poszło podczas krwawienia 🙈 po 2 tygodniach nie było śladu po nim . 31.10 wizyta mam nadzieję że będzie ok i założy kartę ciąży ☺️
 
Ja jestem tak zestresowana że nie pamiętam kiedy tak ostatnio miałam, jutro w pracy mamy kontrolę sanepidu to powiedziałam że się tym stresuje, bo było po mnie widać:) jadę odebrać męża, do domu się przebrać i na wizytę, trzymajcie kciuki (ale mam dopiero na 16:45)
Ja też jutro mam kontrolę sanepidu 🤣 trzymamy ! :*
 
Ja niestety dobrych wiadomości nie mam. Pęcherzyk żółtkowy 5mm zarodek 3mm. Bez akcji serca. Niby widać było jakieś "pikanie" ale tak wolne że aparat tego nie interpretował jako bicie serca. Więc albo zarodek obumiera albo dopiero powstało serduszko co jest nierealne bo 11 dni temu beta już była prawie 9 tys.
Mam zrobić betę i przyjść 2 listopada, bo lekarz niby ciąży jeszcze nie skreśla, ale ryzykować późniejszej wizyty nie chce bo mogę zacząć już plamić. M się szykować na każdą ewentualność 😔
Kochana :( na pewno będzie wszystko dobrze. Bądź dobrej myśli. Najważniejsze , że bije , pomalutku ale bije. Bądź dzielna <3
 
Dopiero wyszłam, jest zarodek 3mm malutki, ciąża jest wcześniejsza niż zakładałam, ale chyba jest ok, nawet serducho było ale powiedziała mi, że trzy dni wcześniej bym serca nie widziała, biło w rytmie 100 uderzeń na minutę, więc powiedziała mi że w normie jak na wyliczone 5+3, za 2 tyg mam wizytę i zobaczymy czy się rozwija prawidłowo:)
Super wiadomości :)
 
Progesteron mi przepisała bo powiedziała że za niski, jaka ta luteina jest droga:)
Droga, ale w ciazy przysługuje za darmo. Tylko nie każdy chce wypisać. W maju miałam bardzo słaba betę i marne szanse na utrzymanie, dostałam receptę na darmowa luteinę. Doktor powiedział że beta wskazuje na ciążę, pęcherzyk w macicy więc ewidentnie ciaza wiec recepta na darmowa luteinę. Oczywiście ciaza nie utrzymała się. Poleciała zanim serce zaczęło bić.
A teraz(inny lekarz) i na wizycie w gabinecie i w szpitalu nie dostałam takiej recepty.
 
reklama
Do góry