reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Ja nie dostałam żadnej heparyny ani nic i aż się zastanawiam czy to dobrze 😅 jestem grubsza więc myślałam że raczej acard chociażby mnie nie ominie a tu cisza, moja gin uznała że wyniki dobre i bezproblemowe zajście w ciążę to nie ma co na razie wprowadzać ale mnie to trochę martwi, zaczęły mi się robić pajączki na jednym udzie 😱 zobaczymy, może na wizycie coś więcej mi powie teraz w poniedziałek
 
reklama
Ja musze obejrzec dziś nogi czy też nie mam pajączków bo tak mnie bolą że szok. W nocy są takie ciężkie, łydki bolą, wieczorem jak się kładę to czuje jak bym 10km przebiegła. W sobotę idę prywatnie na wizytę i będę prowadzić prywatnie ciąże tylko się zastanawiam co z gin na nfz bo już byłam, skierowania na badania krwi mam to zrobię chociaż zaoszczędzę i nie wiem czy chodzić tez na nfz czy zadzwonić i dać znać że przechodzę na prywatne wizyty
 
Ja musze obejrzec dziś nogi czy też nie mam pajączków bo tak mnie bolą że szok. W nocy są takie ciężkie, łydki bolą, wieczorem jak się kładę to czuje jak bym 10km przebiegła. W sobotę idę prywatnie na wizytę i będę prowadzić prywatnie ciąże tylko się zastanawiam co z gin na nfz bo już byłam, skierowania na badania krwi mam to zrobię chociaż zaoszczędzę i nie wiem czy chodzić tez na nfz czy zadzwonić i dać znać że przechodzę na prywatne wizyty
U mnie pajączki widać jak lekko skórę naciagne, tak to jeszcze nie ale też mam właśnie takie ociężałe i zauważyłam dopiero jak siedziałam po turecku i cos mi prześwitywały. Ja właśnie wracam z badań krwi, ciekawe jak tam mój cukier i TSH bo u mnie był całe życie problem z insuliną więc te dwa wyniki lubią wychodzić bardzo różnie 😅 a niekoniecznie dobrze wspominam robienie krzywej więc chętnie bym to ominęła
 
Ja musze obejrzec dziś nogi czy też nie mam pajączków bo tak mnie bolą że szok. W nocy są takie ciężkie, łydki bolą, wieczorem jak się kładę to czuje jak bym 10km przebiegła. W sobotę idę prywatnie na wizytę i będę prowadzić prywatnie ciąże tylko się zastanawiam co z gin na nfz bo już byłam, skierowania na badania krwi mam to zrobię chociaż zaoszczędzę i nie wiem czy chodzić tez na nfz czy zadzwonić i dać znać że przechodzę na prywatne wizyty
Przecież możesz chodzić do dwóch i mieć dwie karty ciąży - ja tak będę miała
 
Przecież możesz chodzić do dwóch i mieć dwie karty ciąży - ja tak będę miała
To super, prywatnemu powiem żeby nie dublował mi badań które już mam na nfz ale na nfz lekarzowi chyba nie powiem, mają takie podejście czasem że jeszcze zaczną gadać ze zajmuje czas niepotrzebnie
 
Hej jak coś to w ciąży jak najbardziej można brać znieczulenia i leczyć/wyrywać zęby, często tak robimy:)
Mi lekarka zabroniła robić sklaingow w pracy, bo to są ultradźwięki i cały mój plan na ciążę się posypał, chyba jednak pójdę po 1 trymestrze na L4 :)
No a ultradźwięki są też przy USG i mówiła mi, że jest wskazanie żeby nie robić więcej niż 2 USG na trymestr... Wasi też tak mówili?
 
Byłam w labie, oddałam krew do badań i jadę do pracy. Cały czas mam poczucie że mi "mokro". Straszne myśli mnie nachodzą. Wzięłam z labu ulotkę o badaniach materiału z poronienia. Tli się jednak cały czas we mnie nadzieja, że wszystko się dobrze ułoży. Brzuch boli że stresu 😥
Już bym chciała wyniki mieć 🥺
 
Byłam w labie, oddałam krew do badań i jadę do pracy. Cały czas mam poczucie że mi "mokro". Straszne myśli mnie nachodzą. Wzięłam z labu ulotkę o badaniach materiału z poronienia. Tli się jednak cały czas we mnie nadzieja, że wszystko się dobrze ułoży. Brzuch boli że stresu 😥
Już bym chciała wyniki mieć 🥺
Trzymam kciuki. Bądź dobrej myśli. ❤️ kiedy teraz do lekarza ?
 
reklama
Do góry