reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Coraz gorzej ze mną ostatnio..
Wczoraj leciałam szybko pranie ściągać , żeby zrobić miejsce na nowe. Mówię mojemu żeby przyniósł mokre. A tam pusta pralka. Nawet nie wstawiłam. W pracy skupić się nie mogę, zapominam najprostszych przepisów. Myślę ciągle czy wszystko okej , płakać mi się chce. A chwilami bym ludzi pozabijała, nerwy mnie szarpią od środka. Muszę pogadać z lekarzem, może istnieje coś na wyciszenie dla kobiet w ciąży ..
 
reklama
Ja bym szła wyrywać już teraz. Uważam, że taki stan zapalny jest gorszy jak te znieczulenie. Zadzwonilabym do ginekologa, pogadała i jak się zgodzi to od razu dentysta 😬
Lekarza mam w piątek a dentystę we wtorek. Więc pójdę tak czy siak. Co się da niech będzie zrobione
 
Ja bym szła wyrywać już teraz. Uważam, że taki stan zapalny jest gorszy jak te znieczulenie. Zadzwonilabym do ginekologa, pogadała i jak się zgodzi to od razu dentysta 😬
Dokładnie. Im dłużej się czeka tym gorzej. A za chwile jeszcze może przenieść się na zęba obok i będzie więcej do roboty. Będzie dobrze :)
 
Boże! Ale się szybko męczę xd i pocę jak 🐷 ogarnęłam dom podłogi kurze łazienkę… i mam dość życia xd ledwo zipie ! Wstyd xd
A to dopiero początek 😂 ja byłam na zakupach w lidlu i tak mnie to zmęczyło że muszę chwilę poleżeć zanim wezmę się za gotowanie obiadu 🙈
 
reklama
Do góry