reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

U mnie nie wylicza się z OM, bo za duża różnica wychodzi. W pierwszej ciąży też różnica była tydzień lub jakoś tak. Nie pamiętam 🤣 A cykle mam podobne jak wtedy to będzie pewnie tak samo. Znalazłam jeden kalkulator, który faktycznie wylicza tak jak powinien jak ktoś ma późne owulacje ☺️
Na zdjęciu z wizyty powinnaś mieć napisane na ile tygodni i dni zarodek wyglada
 
reklama
Cześć dziewczyny , pisałam do Was ostatnio w sprawie przerwania karmienia mojego dzieciaczka będąc w ciąży , udało się ! ❤️ Dzieciaczek już nie podchodzi do piersi ! A to wielki dla mnie sukces.
Dziś idę na wizytę do ginekologa, mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze z dzieciaczkiem.
Ps. Mam pytanie odnośnie tej prywatnej grupy, czy jest możliwość, abym mogła do Niej dołączyć ?
super👏 długo to trwało? Ja również czekam na odstawienie :) mam nadzieję, że nastąpi to niebawem bo nie ukrywam ból jest teraz. 🙈 polecasz jakieś sposoby czy sam odstawił?
 
W pierwszej?
Najpierw podałam datę miesiączki wtedy miałam 40 dniowe cykle około. Więc powinnam być jakoś w 8 tygodniu a z usg wychodziło, że jestem jakoś w 6. Wtedy powiedział, że nie bierzemy terminu z OM, bo były bardzo rozjechane. Najpierw był sam pęcherzyk, po kilku dniach zarodek i tak określił wiek. Po wielkości pęcherzyka 🤷‍♀️. No, bo jak obliczyć jak ktoś ma naprawdę długie cykle ? I termin z OM się naprawdę sporo różni? 🙈
No to jak określił sam Ci wiek to OK :) Musisz pewnie sobie sama ustawić w aplikacji teraz, jeśli używasz :D Czytałam kiedyś o takich sytuacjach, że lekarz sam ustala jaki tydzień, żeby wszystko było miarodajne :)
 
No to jak określił sam Ci wiek to OK :) Musisz pewnie sobie sama ustawić w aplikacji teraz, jeśli używasz :D Czytałam kiedyś o takich sytuacjach, że lekarz sam ustala jaki tydzień, żeby wszystko było miarodajne :)
No jakoś musi. Pewnie jakbym poszła teraz do innego to nieźle by mnie nastraszył, bo też wyliczyłby z OM.
Mam mu wysłać wynik bety z poniedziałku przyszłego i dopiero mnie zapisze na wizytę.
 
super👏 długo to trwało? Ja również czekam na odstawienie :) mam nadzieję, że nastąpi to niebawem bo nie ukrywam ból jest teraz. 🙈 polecasz jakieś sposoby czy sam odstawił?
U mnie trwało to 2/3 dni, sama jestem w szoku, bo moja malutka ma ponad rok i nieraz próbowałam ją odstawić i nie byłam w stanie, bo tylko siedziała , czekała i płakała za cycusiem, teraz schemat się zmienił, w nocy nie powiem, bo jeszcze budzi się raz, albo dwa na cycusia, ale wtedy ją przytulam, włączam szumisia albo kołysankę , przytulam, a gdy jest kryzys to daje jej ewentualnie wodę z buteleczki. W ciągu dnia mam ułatwienie, bo ona już wszystko jest to co my, także po prostu teraz o wiele częściej jej daje jedzonka i przede wszystkim nabiału.
 
reklama
Do góry