reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Tak! Ja nie mogę lodówki otworzyć, bo mam wrażenie, że tam coś zdechło. 🤢 Ogólnie ostatnie 2 dni mam ciężkie jeśli chodzi o mdłości. Faktycznie imbir pomaga? Próbowała któraś z Was?
nie lubię imbiru 🤮 ja mam tak że wszystko ma tak intensywny zapach że to tragedia,a kabanosy to tak śmierdzą że Jezu 🤮 już nie wspomnę o zapachu majonezu czy ogórków 🙈🙈🙈
 
nie lubię imbiru 🤮 ja mam tak że wszystko ma tak intensywny zapach że to tragedia,a kabanosy to tak śmierdzą że Jezu 🤮 już nie wspomnę o zapachu majonezu czy ogórków 🙈🙈🙈
Nie wiem czy któraś z Was ma koty na pokładzie, ale mi najbardziej cuchnie kocia karma. Wcześniej mi nie przeszkadzała, a teraz jak mam nakarmić mojego sierściucha, to chce mi się płakać 😂
 
Czy Wy też tak wyczulone na zapachy jesteście? No u mnie masakra 🤯
tak. Coś okropnego. Wejście do toalety po kocie albo mężu oznacza 🤮, zapach kiełbasy i też 🤮 do sklepów nie chodzę, bo też od zapachów mnie mdli, a u mnie mdłości kończą się zawsze 🤮. Dziewczyny zjadłam dziś śledzia w śmietanie. I dopiero później naszło mnie ze przecież nie powinnam bo one są chyba marynowane a takich chyba nie wolno? A w końcu po tygodniu zjadłam coś czego nie zwróciłam i to ten nieszczęsny śledź 🤦‍♀️
 
reklama
Tak! Ja nie mogę lodówki otworzyć, bo mam wrażenie, że tam coś zdechło. 🤢 Ogólnie ostatnie 2 dni mam ciężkie jeśli chodzi o mdłości. Faktycznie imbir pomaga? Próbowała któraś z Was?
ja na zapach imbiru już też mam mdłości 🤦‍♀️ mi pomaga garść migdałów i cienka herbata z cytryną. Ale u mnie nawet jak mdłości nie mam to i tak te migdały zwracam. 🤦‍♀️
 
Do góry