reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
U mnie z zapachami z jednej strony nie jest zle, ale z drugiej jak już coś mi zaśmierdzi, to tragedia 😂 mój mąż właśnie robi przegląd i czyści lodówkę, bo rano jak otworzyłam coś mi tak zaśmierdziało, ze 🤢 dzisiaj znowu leżę i zdycham już mam dość tych mdłości 😫 odliczam dni do końca 12 tyg, mam nadzieje ze faktycznie wtedy przejdzie… dostałam od lekarza tabletki na receptę na mdłości i niby pomagają, tylko wtedy mi się włącza straszliwy głód, a nie mogę go niczym zaspokoić, bo na nic nie mam ochoty do jedzenia, wiec z dwojga złego chyba wole mdłości niż ten tragiczny głód. Tez tak macie?
na mnie tabletki nie działają. Wymiotuje nawet po nich. A jak nie wymiotuje i nie mam mdłości to też jestem głodna, ale na nic nie mam ochoty. Jem ile muszę a potem większość i tak wraca.
 
Kto tak jak ja ma już imiona wybrane? 🤣🤣🤣🤣

Jeszcze pęcherzyka nie ma ale już czekam na swoją Basię, Hanię albo Julka 🤣
ja bym chciała albo Julkę albo Adasia, ale mąż się nie zgadza 🙈 miał być Hubert albo Anastazja, ale szwagierka zgarnęła Anastazję a brat Huberta 🤷‍♀️
Myślimy jeszcze o Wojtku i mi się podoba Wiktor, ale przyjaciółki zmarły synek miał na imię Wiktor a ona ma być ewentualną chrzestną więc odpada.
 
Dziewczyny a czy Wy jesteście też takie rozchwiane emocjonalnie ? Ja od wczoraj to z byle powodu bym ryczała, dzisiaj już chyba z 3x beczałam 🙈
nie cały czas, ale już kilka dni takich miałam. Np wczoraj oglądaliśmy najlepszych tancerzy z Mam talent z całego świata i była grupa, która tańczyła do dźwięku serca dziecka z usg i mąż marudził że tego nie rozumie, że to głupie i wgl a ja ryczałam jak bóbr i nie mogłam się odezwać żeby mu wyjaśnić co to za "durna muzyka" 🤦‍♀️ I zanim się zorientował że ryczę to się smial jak pokazali na widowni że jakas babka płacze i "że jakie to głupio zmatowane, bo przecież nikt do tego by nie ryczał" 🤣🤣🤣
 
reklama
Jaki kształt Rogala polecacie ?
do spania to ja polecam takiego "wała" ja mam coś takiego tylko ze beż tego wiązania, ale to do spania. W pierwszej ciąży dostałam literkę C i mi się nie sprawdziła i dodatkowo się podarła dość szybko. Natomiast do karmienia to tylkowy rogal do karmienia np z ikea tylko ze dla mnie musiał być dość duży i twardy żeby mi się w tym dziecko nie zapadało. No ale to moje preferencje.
 

Załączniki

  • e3fd0aac-b45f-4e02-82a6-4a74d81536e5.jpeg
    e3fd0aac-b45f-4e02-82a6-4a74d81536e5.jpeg
    24,9 KB · Wyświetleń: 27
Do góry